Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sa jakies przecieki z postepu prac? Przewidywana data premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie pracuje pilnie i wydajnie ...

 

JWEhbe2.jpg

 

Może już na mikołaja skończę ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 25ciu na każdy kolor - ale w trybie zaawansowanym. Najprawdopodobniej zrobię to w funkcji tabeli - godzina-moc dla każdrego koloru bo wstawianie punktów na wykres myszą jest przy 4 kolorach upierdliwe...

W tym trybie co na zdjęciu programowanie zostaje po staremu - dojdzie tylko wybór koloru w nocy a ten wykres który widać będzie służył tylko do sprawdzenia wgranych ustawień.

Dojdzie jeszcze funkcja master- slave, lampy będą gadały sobie po WiFi i nawet jak masz 4 sztuki to programować będziesz tylko jedną a one już się wymienią danymi. Dojdzie też ale po upgrade firmware  funkcja na życzenie czyli grzmoty i pioruny. Nie wiem czego się tak ludzie uparli osobiście jestem przeciwnikiem no ale chcą i koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już będzie full wypas z tym "gadaniem po Wi-Fi" i piorunami :). Jednak Polak, oops, Leszek potrafi :D.

Edytowane przez parman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo wazne jest aby program na PCta mial funkcje albo odczytywania ustawien z lampy albo zapisywania poprzednich ustawien do pliku. Wtedy wystarczy spedzic troche czasu za pierwszym razem a potem tylko ewentualnie korygowac.

 

Co do sposobu programowania tabeli to bedzie kwestia przesuwania punktow na krzywej za pomoca myszki tak jak w Photoshopie czy raczej uklad jak w Profiluxie - wprowadzamy godzine i moc a na wykresie pojawia sie punkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenie który załączyłem widac mały button na razie nazwany "simple button coś tam" - on właśnie robi o czym piszesz, pobiera z lampy bieżące ustawienia. Można zrobic to ręcznie, w opcjach zrobię też aby pobierało się automatycznie po podłączeniu.

Co do wykresów - było w wersjach 3 kolorowych dodawanie i przesuwanie punktów wykresu myszą, ale przy 4tym, kolorze będzie to upierdliwe, dlatego zrobie jak w profiluksie - wprowadzasz do tabeli moc i godzinę i pojawi się na wykresie odpowiedniej linii punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie lepiej :)

tbfAM6Z.jpg

 

Jeszcze kilka pociągnięć myszą i sekcja uproszczona z podglądem gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leeszeek, Leeszeek :)! Co słychać w temacie softu? Pewnie nie masz czasu, bo wszyscy chcą swoje lampy na Gwiazdkę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przede mną kilka "dni śrubokręta" i bede mógł spokojnie usiąść do pisania. Jest szansa że do gwiazdki sie wyrobie a póki co musicie sie bawić tym co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy aktualizacji podczas przez wifi z PCta dostaje kilkunastokrotnie komunikat : "Tylko jedno uzycie kazdego adresu gniazda..." Musze pare(nascie) razy "przeklikac" komunikat zanim lampa przyjmie nowe dane.

Odnosze wrazenie ze wczesniej tak nie bylo.  Mam wersje Net42d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak jest? I Leszek nic nie oglosil?

 

Jest jakis link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×