Skocz do zawartości
Admin

Reefmania [Warszawa]

Rekomendowane odpowiedzi

REEFMANIA Sylwia Giżyńska

Synów Pułku 3/63

01-354 Warszawa

tel. 501-404-829

mail: sylwia@reefmania.pl

www.sklep.reefmania.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy dokonane:)

Osobista dostawa towaru zakończona miłą pogawędką:) i spojrzeniem fachowym okiem na zbiornik.

Towar pierwsza klasa.

Polecam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać najwyższą ocenę za profesjonalizm i jakość obsługi, ceny też są bardzo bardzo przyjemne. W końcu ktoś, z kim można porozmawiać po prostu o wspólnej pasji, bardzo przyjemni, widać, że obsługa i sumienie przede wszystkim kierują tymi ludźmi, w pełni zasługują na zaufanie.

BARDZO POLECAM, SAME POZYTYWY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super obsługa, rzetelna informacja, terminowość dostawy i przyjazne ceny. Czego więcej potrzeba?

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem szczepki i nie żałuję. Po włożeniu do zbiornika ładnie wypuściły polipy. Jedno co napiszę, to też chciaŁbym utrzymywać parametry wody takie jak ma Sylwia i Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam korale pięękne, super zapakowane (przesyłka kurierska) w pierwszej chwili myślałem ,że granaty do mnie wysyłają :D Świetny kontakt. Troszeczkę się z Sylwią zagadałem hihi :) Pozdrowienia dla Sylwi i Michała ZOA pięęęękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek 56 i Mr Cube, dziękuje serdecznie za miłe słowa, staram się ze wszystkich sił! :)

Edytowane przez Merriq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, zadzwoń tylko do Michała, w jakich godzinach chcesz, bo nie wiem czy ja dam radę.

505635072

Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, ja będę kursował po mieście i mogę znaleźć czas między 11 a 15, pasuje? Mam dzwonić rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny pasują. Dzwoń o której chcesz, Michał wstaje około 6 rano:) A w tych godzinach które podałeś to pewnie i ja już będę. Tylko zadzwoń żebyśmy Cie pokierowali. Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jesteście bardzo zajęci innymi pracami ale co z Waszym blogiem? Miałem nadzieję, iż to będzie polski odpowiednik Reef Builders & Mr. Saltwater tank show. Fajnie byłoby gdybyście podzielili się waszymi doświadczeniami. wasze szczepki jak najlepiej świadczą o tym, że wiecie jak to robić. Przykładowy temat na piątek : jak prawidłowo przygotować solankę na podmianę wody?

Pozdrawiam z daleka

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam to sklep od akwarystów dla akwarystów tylko jedno ale, szkoda ze nie jest na śląsku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem przesyłkę zwierząt ze sklepu i już wiem, że już wktrótce złożę nastepne zamówienie. Wszystko kontakt, zwierzęta, pakowanie i ceny pierwsza klasa. Gdyby w ten sposób działał każdy sklep, to uniknął bym  wielu irytacji. Pozdrawiam obsługę sklepu i życzę wielu udanych transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep w 100% Super obsługa , Super rabaty , Super gratisy !! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×