Skocz do zawartości
Admin

Opinie Skrzydlica.pl [Bielsko-Biała]

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy na Podbeskidziu Salon z Akwarystyką Morską

ul. Jaworzańska 166

43-300 Bielsko-Biała

tel. 604 461 227 lub 516 056 238

www.skrzydlica.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 11-19

Sobota 11-15

Niedziela oraz wyjątkowe sytuacje na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie już w najbliższą sobotę! Zapraszamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miła to wiadomość że w naszym regionie powstaje sklep z morszczyzną :good2: .Chociasz coś na miejscu będzie :lol: .Życzę powodzenia w rozwoju sklepu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie tylko Wam gratulować tego sklepu :good2: Byłem osobiście i widziałem, po zlocie w Milówce była okazja więc zerknołem. Fantastyczne aranżacja i czystość w sklepie robi wrażenie. Akwarja z koralami to piękny widok aż sam towar piękny i zdrowy. Zaskoczyła mnie mnogość towaru. życzę więc wszystkiego najjjjjjjjj......... i czekamy na wysyłki w inne rejony kraju.

ps Tylko gratulować :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu doczekaliśmy się sklepu w naszej okolicy.Byłem widziałem i jestem pod wrażeniem.Czekam z niecierpliwością na dostawę reszty chemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

Byłem, kupiłem trzy rybki w tym białobrodego i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.

Ryby zdrowe, jedzące.

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem wczoraj na zlocie w skrzydlicy i też rybcie kupiłem w doskonałej kondycji.

Naprawdę sklepik super jak i obsługa,a przede wszystkim zwierzaki w bardzo dobrej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotkanie można uznać za udane:)

Być może warto taką imprezę wprowadzić cyklicznie do kalendarza:)

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Bart

Skrzydlica.pl

P.s. Yarcio te garbiki które sobie kupiłeś to jeden owszem:

Paraglyphidodon oxyodon

a drugi to rozwiewam Twoje wątpliwości, mianowicie to:

Paraglyphidodon melas

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam ,zakupy w tym sklepie to sama przyjemność.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Podejście właścicieli na najwyższym poziomie,liczy się zadowolony klient,a nie tylko kasa.Zwierzaki mocne ,zdrowe w super kondycji.Oby tak dalej.

Spotkanie bardzo udane i pomysł na takie cykliczne spotkanka jest jak najbardziej trafiony.Myślę że chętnych nie zabraknie,bo to nie tylko miło spędzony czas,ale i dobry kąsek wiedzy na temat naszych baniaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechałem, zobaczyłem, oceniłem....... widać że sklep prowadzą pedanci. Czystość tam zabija. Szkło w akwariach lśni blaskiem, woda jak źródlana, podłogi i ściany biją czystością po oczach. Obsługa zafascynowana swoją profesją. Wiedza o tym co przedstawiają do sprzedaży - na 6. Znajomść poszcególnych gatunków poraża. Łacina w dobrym znaczeniu tego słowa tryska personelowi z ust. Fascynaci tego czym się zajmują. Młodzi wiedzący czego chcą ludzie. Zrobiłem zakupy, takie dosyć dosyć. Obserwuję życie które wprowadziłem już do baniaka i jestem baaaardzo zadowolony a taki stan świadomości po zakupach u mnie nie często wystepuje. POLECAM!!!!!!, nawet zona jest zadowolona - z tych zakupów..... ze mnie to chyba już nie bardzo.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu pyszna kawa, a w akwariach cukiereczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bart to Krakusa kawą częstujesz??

Sklep godny polecenia.Ostatnio zakupiłem białobrodego prosto z dostawy oczywiście obsługa mi nie chciała sprzedać bo nie przeszedł całej kwarantanny musiałem prosić kilkukrotnie o sprzedaż w końcu sprzedawca uległ (chyba miał już mnie dość).

Oczywiście białyzbrodą jest już królem w akwarium.

Podsumowując widać że kolegom nie zależy na $$$$ tylko na zwierzakach.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Skrzydlicę i Salariasa przesyłką konduktorską PKP. Dwa dni po wpłaceniu pieniędzy rybki pływały już w baniaczku. Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Miła i rzetelna obsługa, dobry kontakt. Śmiało mogę polecić ten sklep i z pewnością jeszcze do nich wrócę. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nie do pobicia. Rzadko tam jestem, nie mam stałych kontaktów, jednak jeśli już prowadzę rozmowę z nimi na konkretny temat - odpowiedź z ich strony równie konkretna, oceniają swe możliwości realnie w czasie, i dotrzymują słowa. Myślę że gdybym zażyczył sobie płetwala błękitnego - po ustaleniu szczegółów - też by dostarczyli. (mieliby zapewne problem z jego aklimatyzacją, bo przecież bez tego to nie sprzedają - ale znając ich, myślę że i taki "malutki" problem techniczny byliby w stanie rozwiązać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA KONKURS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miło nam poinformować iż specjalnie dla naszych klientów zorganizowaliśmy konkurs z okazji naszych 4-tych urodzin!

Przewidzieliśmy dla Was następujące nagrody:

nagroda główna 2x 500 PLN do wykorzystania w naszym sklepie + Półroczny rabat 25% na wszystkie zakupy!
druga nagroda 2x 300 PLN do wykorzystania w naszym sklepie + Półroczny rabat 20% na wszystkie zakupy!
trzecia nagroda 2x 200 PLN do wykorzystania w naszym sklepie + Półroczny rabat 15% na wszystkie zakupy!

pragniemy podkreślić iż fundujemy nagrody w dwóch oddzielnych kategoriach, jednakże zwycięstwo w jednym eliminuje możliwość wygrania w drugim;) nie przewidujemy kumulacji;)))

Regulamin konkursu:

1. Wyślij nam zdjęcie swojego akwarium morskiego (nadsyłanie prac do końca lutego na adres: sklep@skrzydlica.pl tytuł maila: konkurs urodzinowy)
2. Polub i poleć nasz profil facebook'owy znajomym: https://www.facebook.com/skrzydlicapl/ (na naszym profilu facebook'owym napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać główną nagrodę:) najciekawsze wypowiedzi nagradza ekipa skrzydlicy;) (wpisy zamieszczamy najpóźniej do 10 marca)
3. Zarejestruj się w naszym sklepie online (dla nie zarejestrowanych) i subskrybuj nasze aktualności.


Dwa warianty zwycięstwa:

1. Wszystkie nadesłane nam zdjęcia akwariów zamieścimy na naszym profilu fejsbukowym, to które zdobędzie najwięcej lajków (punkt 1 regulaminu) wygrywa, drugie i trzecie odpowiednio zdobędzie drugą i trzecią nagrodę.

2. Drugi zestaw nagród rozlosujemy my (załoga Skrzydlicy), zwycięży autor najciekawszego wpisu (punkt 2 regulaminu), liczymy na Waszą kreatywność - jakąś ciekawą historię czy to współpracy z nami czy też przygody z akwarystyką morską w ogóle;)

Rozstrzygnięcie konkursu po 15 marca:) Zdjęcia zostaną zamieszczone równocześnie na naszym profilu i zbieranie lajków potrwa do 15 marca tak więc pełne 2 tygodnie:))


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie;)
Pozdrawiamy gorąco i cieszymy się, że już 4 lata możemy dla Was pracować:)
Załoga Skrzydlica.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy Wszystkim, iż dziś jest ostatni dzień nadsyłania akwariów do naszego konkursu! Nie ważne czy masz duże czy masz małe! Czy Jesteś naszym regularnym klientem, okazjonalnym bądź nim w ogóle nie Jesteś! Weź udział w zabawie! Im więcej zbiorników będzie tym większy fun! Nie ważne, czy Twoje akwarium wygląda jak TOTM czy pozostaje przed Tobą sporo pracy aby wyglądało jak z okładek czasopism... to nie ma znaczenia:) Każdy może wygrać bowiem tu decydują lajki Wasze, Waszych bliskich i znajomych! Zabawa to zabawa! a nóż wygrasz malutką miękkasową kosteczką i w pokonanym polu zostawisz spsowe giganty:D będzie co wpisać w akwarystyczne CV!

Nadsyłajcie po jednym zdjęciu! Rejestrujcie się w sklepie i opiszcie w skrócie na naszym fejsie bądź w tym oto dziale, ciekawą akwarystyczną historyjkę jaka Was spotkała czy to doświadczenia ze współpracy z nami czy też jakieś inne ciekawe historie:)) Te trzy elementy to wymóg konieczny:))) zarazem dużo i bardzo niewiele bo nagrody są przednie:)

Zapraszamy!
Bartłomiej Sarecki
Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×