Skocz do zawartości
Piotr K.

Nowa telewizja akwarystyczna DefiniteAquascapeTV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :)

Miło mi poinformować, że postanowiłem nadać nieco bardziej oficjalny rys mojej filmowej działalności, i uruchomiłem internetową telewizję akwarystyczną DefiniteAquascapeTV. Strona internetowa to www.definiteaquascape.tv (jeszcze w budowie, ale już wygląda jak trzeba), a "nadajnik" to mój nowy kanał na YouTube DefiniteAquascapeTV (poprzedni nazywa się "akwabiotop", nic nowego już na niego nie będę wrzucał). W najbliższym czasie zaprezentuję pierwszy oficjalny film telewizji DefiniteAquascapeTV, czyli reportaż z targów ZooBotanika we Wrocławiu. A na razie link do nieco zmienionej 3 części reportażu z targów PetFair w Łodzi:

Po raz pierwszy opublikowałem ten film w sierpniu, jeszcze na "akwabiotopie", gdy większość osób była na wakacjach, więc może nie wszyscy go widzieli :)

Miłego oglądania!

Piotr Kierzkowski

--------------------

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poradniki beda? :):)

:):)

Edytowane przez chodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poradniki beda? :):)

Hehe, nie wykluczam takiej możliwości ;) Ale przede wszystkim będą filmy pokazujące podwodne środowiska życia ryb, oraz akwaria. Dopóki się całkiem nie przebranżowię filmów z akwariami będzie pewnie więcej niż filmów podwodnych - wiadomo, łatwiej pojechać do Łodzi na PetFair, niż dolecieć do łodzi w Egipcie, żeby z niej nurkować z kamerą w ramach live-a-boardu ;) Ale na wszystko przyjdzie pora - nie tylko Chris Lukhaup i Heiko Bleher potrafią wsiąść do samolotu i zanurzyć kamerę w tropikalnej wodzie ;) W listopadzie-grudniu planuję wyskok do Egiptu, żeby nakręcić pierwsze materiały z rafy. Przypuszczam, że się to Wam spodoba, bo będą konkretne dane na temat wyglądu rafowego środowiska. Czegoś takiego jeszcze w necie nie było, gwarantuję :) (no, na 95% ;) ).

A póki co - dwa linki do moich zeszłorocznych filmów, na Aqua-Reef na pewno ich nie zamieszczałem:

Krótki reportaż z obserwacji zachowań małych rybek babkowatych w Egipcie:

Podowodny film pokazujący środowisko życia ryb w starorzeczach Narwi. Ten film dostał się na tegoroczny Festiwal Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego - może nawet coś wygram? :)

Piotr Kierzkowski

--------------

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film o natansach jest super, bardzo chętnie obejrzę więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film o natansach jest super, bardzo chętnie obejrzę więcej :)

Heh, ja bardzo chętnie nakręcę więcej :) Kurczę, żeby tak mieć troszkę kasy, można by do tego Egiptu pojechać na 2-3 miesiące, siedzieć na rafie dzień w dzień, i obserwować. Super rzeczy można by nakręcić... Mam nadzieję że to tylko kwestia czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no projekcik super się zapowiada:) nawet o tych rybkach w rodzimych rzekach fajnie się oglądało:) 3mam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no projekcik super się zapowiada:) nawet o tych rybkach w rodzimych rzekach fajnie się oglądało:) 3mam kciuki!

Dzięki :) Będzie więcej wszystkiego, i o rodzimych, i o rafowych, i w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×