Skocz do zawartości
Grzeniu88

Węgorze ogrodowe (Heteroconger hassi)

Rekomendowane odpowiedzi

jakie jest ryzyko że wyskoczą ze zbiornika bez szyb wzdłużnych tzw. wzmocnieniach? czy im to wogóle grozi? mam okazję nabyć takie i mam listwy podobno jak już bedą zwiewać to albo do norki albo po szybie więc wzmocnienia powinny je zatrzymac. Czy ktoś ma te stworzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie jest ryzyko że wyskoczą ze zbiornika bez szyb wzdłużnych tzw. wzmocnieniach? czy im to wogóle grozi? mam okazję nabyć takie i mam listwy podobno jak już bedą zwiewać to albo do norki albo po szybie więc wzmocnienia powinny je zatrzymac. Czy ktoś ma te stworzenia?

Witam - mam ich kilka w zbiorniku nano i również wokół akwarium trzeba było zrobić "ramkę". One w stresie totalnie nie kontrolują odruchów i faktycznie idą w górę, jak szalone wprost na pompy! Ale jak na razie żadna nie zdezerterowała, więc ochronka spełnia rolę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja nei chce osłonek bo bede mial zbiornik całkiem odkryty, no ale zobaczymy, może jakieś wzmianki konstrukcyjne zastosuje :). Dżięki za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdążę je kupić to w nowym baniaku chce miec ok 9cm miejscami moge poroić bariery ze skał i nawalić po 13cm dno

nierówne też ładnie wygląda a nawet lepiej niż "beton" - równe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz grubą warstwę piachu?

W nano 90 L JAKIEŚ 4-5 cm piasku - najlepiej i najłatwiej wykarmić je w małym zbiorniku

Przenosiliśmy wszystkie z 3000 do 90 L i teraz czują się świetnie

Po za tym są bardzo płochliwe i nadmiar ryb tylko je ogromnie stresuje, a w nano mają jedną koleżankę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do hodowlakorali:

wysyłanie szczepków euphylii będzie smiertelne dla niej prawda? do bydgoszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do hodowlakorali:

wysyłanie szczepków euphylii będzie smiertelne dla niej prawda? do bydgoszczy

Myślę, że nie koniecznie ;). Ostatnio paradivisa dojechała aż do Szczecina cała i zdrowa, jak mówił nowy właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a euphylia w jakiej cenie by była? przesyłka na pewno bedzie konduktorska bo im szybciej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 x wprowadzałem, ale chyba były marnej kondycji bo z dnia na dzień padały...... jednak nadal chcę je nabyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×