Skocz do zawartości
Tofik

Tunze - Multicontroller 7096 vs. Tunze - Multicontroller 7095

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt po punkcie jak pisze powyżej.

Podłączyłem sterownik i nie wiem czy się połączył z kompem,ale pompy zaczęły pracować z przerwami.

Może mam nowszą wersję bo coś mi się różni panel.

Czy waweboxa też mogę do tego sterownika podłączyć ?

Edytowane przez inmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się zamienić język,coś na pewno źle zrobiłem.

mi rowniez nie dziala..jak zmienie plik polskiego jezyka na .lang to on i tak bedzie plikiem tekstowym a nie plikiem .LANG.pozatym nawet jak go usune i wstawie moj to przy uruchomieniu programu do folderu sterownika automatycznie wskakuje plik oryginalny tunze7096.lang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komp nie widzi urządzenia e lewym dolnym rogu będziesz miał (no unit found ) jeśli szuka portów (suche port com) Wave boxa możesz podłączyć pod kanał 3 i 4.Do zmiany języka musisz otworzyć katalog z programem tunze wkleić plik spolszczający (zamienić pliki)Też miałem problemy z uruchomieniem programu i wypróbowałem prawie wszystkiego

Wyłączenie BT

Wyłączenie WI FI

Uruchomienie jako Administrator. Nie zawsze to działa :)ale warto spróbować

Inmar pokaż jaki masz panel po updacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany języka musisz otworzyć katalog z programem tunze wkleić plik spolszczający (zamienić pliki)

Plik jezyka w folderze programu tunze to tunze7096.lang (plik shell) a spolszczenie to plik tunze7096.txt (po zmianie nazwy na tunze7096.lang on i tak jest plikiem textowym)wiec jak mozna zamienic te piliki???to dwa rozne rodzaje plikow...siedza sobie oba w folderze programu..jesli nawet usune oryginalny tunze7096.lang i zostawie nowy tunze7096.lang(dawniej .txt) to po starcie programu i tak do folderu programowego tunze powraca ten oryginalny tunze7096.lang

rozwiazanie jest tylko jedno :potrzebny jest plik shell z polskim jezykiem,zeby dzialalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi Mariusz jeszcze raz wysłać ten program,bo mi go wcieło na inmar@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko od użytkowników, czy funkacja o której piszecie: random flow posiada jakieś ustawienia (siła dmuchania pomp, maksymalne-minimalne czasy załączeń-przerw ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje "random" :) możesz ustawić tylko moc dmuchania a załączanie pomp zmienia się samo.

Teraz mam tak ustawione ale ten "random " jest bardzo powtarzalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś napisze mam 2 pompy skierowane na przeciw siebie i chce wytworzyc dzialanie tak jak WAVEBOX jak mam to ustawić  pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na logikę

Pompa nr1 Start, Pompa Nr2 stop, PompaNr2 Start Pompa Nr1 stop i tak w koło, ważna jest częstotliwość!

Edytowane przez Tofik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie,mam zaznaczoną opcję księżyca,ale niestety chyba jest tylko opcja księżyca z jego fazami,nie ma opcji świecenia diody jednakowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik jezyka w folderze programu tunze to tunze7096.lang (plik shell) a spolszczenie to plik tunze7096.txt (po zmianie nazwy na tunze7096.lang on i tak jest plikiem textowym)wiec jak mozna zamienic te piliki???to dwa rozne rodzaje plikow...siedza sobie oba w folderze programu..jesli nawet usune oryginalny tunze7096.lang i zostawie nowy tunze7096.lang(dawniej .txt) to po starcie programu i tak do folderu programowego tunze powraca ten oryginalny tunze7096.lang

rozwiazanie jest tylko jedno :potrzebny jest plik shell z polskim jezykiem,zeby dzialalo..

 

witam

 

ja troszkę inaczej zrobiłem

na szybkiego poszedłem ;)

 

 

1. otworzyłem - plik tunze7096.txt

2. skopiowałem tekst w pliku w/w

3 .otworzyłem - plik tunze7096.lang - programem WordPad

4.usunąłem teks ang.

5.wkleiłem polski z pliku txt. i zapisałem

6. mam meni polskie :D

 

 

może się komuś przyda :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio nie chce się łączyć program z sterownikiem,muszę to robić kilkakrotnie.Pewnie problem leży po stronie komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×