Skocz do zawartości
Mariusz

No i kur*** co teraz ??

Rekomendowane odpowiedzi

Robilem male przemeblowanie i pompa wyslizglea mi sie z reki.

Co teraz zrobic... patrzylem na strone royala to ta czesc kosztuje 200 euro... ale moze ktos ma skis sposob ?

Posted Image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klej do hydrauliki dobrze trzyma. mozna by na sam koniec wkleic jakies wzmocnienie calosci lub dopasowac rurke by wchodzily oba elementy do srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z thcskibą. Myślę że jeżeli nie masz o naprawie takich urządzeń pojęcia tj. rzeżbienie w PCV , Akrylu , Plexi to ten człowiek może ci pomóc. To jest ,, złota raczka'' jeśli chodzi o te sprawy.... a sprawa wygląda na dość prostą do wykonania.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że się urwało w tak beznadziejnym miejscu, gdyby chociaż trochę więcej wystawało to można by połączyć rurką o większej średnicy.

Teraz też powinno dać radę jakoś to sklecić, odpowiednio przyciąć rurkę tak żeby weszła na cały ten kawałek który został przy pokrywie pompy i wkleić tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku mozna ..tylko z jednej strony trzeba zaciac ten skos i musi trzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariusz nic wielkiego , przewiercic otwor , wkleic nowa rurke i tyle , bezszelestnie i bez sladu przerobki ;) a Thcshiby nie meczcie narazie , bo niestety wczoraj mial zawal sera i lezy w szpitalu :) z przykroscia wam o tym pisze. (to nie jest zart)

Ps;Mariusz , mozesz to do mnie podeslac jak masz chec , odesle przerobione ( nie chce za to centa , poprostu , jako koledze z forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku o tobie jako drugiej złotej rączce nie pisałem ze znanych przyczyn - zbyt długa droga do ciebie - ale razem z thcskibą jesteście w światowej czołówce jeśli chodzi o sprzęty DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie w to nie bawie , wlasnie ze wzgledu na zdrowie dalem sobie z tym spokoj , mialem dosc tych smierdzacych klei , kilka razy wylodowalem na tlenie .

Ps; Dzieki za mile slowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Rafałowi szybkiego powrotu do zdrowia no i do nas;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulka z maslem... juz sie klei. Dzieki Zbyszek za rade, a Skiba niech przestanie palic, pic (piwo), stresowac sie i zacznie sie troche wiecej ruszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku , proszę pozdrów serdecznie od nas Rafała i życz mu szybkiego powrotu do zdrowia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Thcshiby nie meczcie narazie ' date=' bo niestety wczoraj mial zawal sera i lezy w szpitalu :( z przykroscia wam o tym pisze. (to nie jest zart)[/quote]

JA PITOLE !!!!!!! RAFAł WRACAJ DO ZDROWIA !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sam zrobiles :)

ta czerwona rura pvc-u uzywana w przemysle spozywczym gatunkowo lepsza od naszych popularnych szarych najwiekszym atutem jest to ze ma lepsze wlasciwosci slizgowe co daje mniejsze osadzanie sie syfu w wewnatrz rury

korpus RD wykonany jest z pvc wiec sklejenie calosci klejem do pvc np. tangitem daje 100% sprawnosc

OFF TOPIC

Dzieki wszystkim za dobre slowa

Narazie nigdzie nie odchodze i czuje sie w miare ok

@Mariusz Szramek prosze o kontakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze czerwone jest ciekawsze od szarego lub czarnego drogi Skiba gdzie mozna zakupic takie cudo czy srednice sa nalogiczne jak np w Gamnracie lub Nibco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×