Skocz do zawartości
juwewaldi

mała hanka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy to generalny dystrybutor zmienił ceny czy też jest to radosna twórczość sklepów

W tym momencie jeszcze bardziej opłacalne jest ściągnięcie tego bezpośrednio ze Stanów. Zestaw z dodatkowymi 50 testami (+ te bodajże 6 razem z miernikiem) uwzględniając koszty wysyłki to praktycznie połowa ceny w polskich sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy to generalny dystrybutor zmienił ceny czy też jest to radosna twórczość sklepów

W tym momencie jeszcze bardziej opłacalne jest ściągnięcie tego bezpośrednio ze Stanów. Zestaw z dodatkowymi 50 testami (+ te bodajże 6 razem z miernikiem) uwzględniając koszty wysyłki to praktycznie połowa ceny w polskich sklepach.

Też mnie to zastanawia ja mam z UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ma sprawdzonego sprzedawce z ebay usa ??

Kupiłem od tego hamerykanina. Czekałem chyba coś koło trzech tygodni. Ale jak na przesyłki z hameryki to norma, zwłaszcza, że idzie to zwykłym listem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to oficjalna podwyżka cen dystrybutora. Ktoś doszedł do wniosku, że można ładnie zarobić i podbił cenę. Najgorszą sprawą jest spora podwyżka cen także na odczynniki - to dotyka także tych, którzy już kupili miernik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostek ,ale ja moge go w sklepie dotknąć ,pomacać ,powąchać a Ty musisz czekać 3-4 tyg na hamerykańską przesyłke ! :P

Edytowane przez robi59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostek ,ale ja moge go w sklepie dotknąć ,pomacać ,powąchać a Ty musisz czekać 3-4 tyg na hamerykańską przesyłke ! :P

Robi, mam za sobą zamawianie z hameryki tego ustrojstwa.

Przyszło szybciej niż się spodziewałem (o ile pamiętam 8-10 dni i był u mnie).

Co do wąchania - jak ktoś musi - można powąchać w innym sklepie.

Ale ja oczywiście się nie upieram, bo jest zawsze jakieś ryzyko - choćby gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec chyba zamawiam od tego kolesia z ebay Usa wychodzi najtaniej liczac $ za 3 zł wychodzi ok 165 zł z przesłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a jak z dokladnoscia jakie sa roznice w porownaniu z duza hanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×