Skocz do zawartości
blue.wave

Nowe bio produkty blue. wave

Rekomendowane odpowiedzi

Robi, chyba nic z tego, do Ciebie 250,-pln przez DHL. Pomyśl, jak ojczyzne odwiedzić.

Pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, zeby nie przegrzali bakterii, ani nie przechłodzili przez ten tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że teraz jest dobry okres na wysyłke pocztą polska zwykła paczka aby tylko wysłać w poniedziałek.Co proponujesz na moje +- 400 litrów ??? (nie boje się doświadczeń) bakterie ,pożywka,pokarm dla korali? najchętniej te trzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue, a jak mają się Twoje bakterie do oczka wodnego. Wiem, że lekko nie w temacie, ale rodzice mają oczko o pojemności około 8-10 tyś l i na razie woda zielona :verymad: . Fakt zrobiłem filtr z beczki zasilany od dołu, chodzi dwa tygodnie, ale wolał bym jakoś przyspieszyć proces oczyszczania się wody. Czy Twoje bakterie nadają się do słodkiej wody??

pozdro Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe:) ja to do oczka lałem z powodzeniem inny specyfik Piotrka, mianowicie Nano-Stabil z którego chyba troszkę się wycofuje:D no i oczko mi ten specyfik trochę wyczyścił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, nie próbowałem i jestem sceptyczny, bo to szczepy oceaniczne i przystosowane do zasolenia. Mogą nie przeżyć w tak odmiennych warunkach- po prostu eksplodują.

Spróbuj zeolit zapodać do oczka, nano-stabil tylko powstrzyma procesy rozkładu detrytusu, co poprawi jego usuwanie przez filtry. Wiesz, to dobre dla poprawienia odpieniania, ale w oczku- no nie wiem.

 

No i niestety bakterie się skończyły, zostały tylko kultury zarodowe.

Z dobrych wiadomosci- drugi reaktor pracuje od trzech miesiecy i w połowie miesiąca powinna dojrzeć kolejna partia szczepów.

 

Z nowej partii zostało mi kilka buteleczek 0,5l i jedna banieczka 5l. jak ktoś jest zainteresowany, to polecam. Towar pierwsza klasa wyszedł- woda kryształ pół godziny po zastosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×