Skocz do zawartości
blue.wave

Nowe bio produkty blue. wave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej przerwie,

Za kilka dni będzie gotowa nowa partia bakterii bacto-stabil.

Nowe żywe szczepy doskonale usuwają azot z obiegu, mają też ogromny apetyt na zwiazki fosforu wbudowując je w swoją masę.

Preparat nie zawiera mikrobów rozkładających organikę, co wpływa na lepsze oczyszczanie systemu. Odchody i resztki pokarmu lądują w odpieniaczu, nie ulegając wcześniejszemu rozkładowi na toksyczne substancje. Amoniak i azotyn praktycznie nie istnieją.

Preparat działa natychmiast, juz po kilku minutach widoczny jest efekt krystalicznie czystej wody.

U mnie bez absorberów poziom fosforu jest niemierzalny, azot jakieś 0,1-0,2 ppm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tego cudu ?

Powiem Ci, że Piotruś naprawdę dobre robi te bakterie:) używam ich w domu i na sklepie i jestem bardzo zadowolony:)

Nie wnikam jakie to bakterie i jakich specyfików używa do ich wyhodowania... ważny jest dla mnie efekt... a prawda jest taka, że w domu od początku mojego nowego akwarium (ponad rok) jadę na bakteriach i odpience od Piotrka i w zasadzie nigdy nie miałem problemów z czymkolwiek, nie bawię się w wódkę, podmianki robię w najlepszym wypadku raz na miesiąc.... z absorbentów to mam węgiel i czasem jak mi się przypomni PhosGuard który jak narazie wymieniałem 2 razy:)) rybek sporo i to dużych, Naso Elegans, Hepatus, Białobrody, Ctenohaetus, Cometka, Chelmon, kilka wargaczy, błaznów i garbików.... a acroporki ładne, lpski troszkę słabiej (chyba jest dla nich za czysto;)) a miękkasy to jak miękkasy rosną wszędzie nawet w "słodkiej" hehehe:P

Na sklepiej również, po dostawie leję bakterie, wiesz, jak przyjmiesz kilkaset ryb naraz to potrafi dowalić w system... przekonałem wspólnika do tych bakterii bo podobnie jak wielu z was był sceptyczny.... a teraz ma do mnie pretensje, że wcześniej mu nie mówiłem (a tłukłem mu to od pół roku;))

P.s.

Piotrek, za tą reklamę to chcę następnym rzutem litra gratis:P hehehe... oczywiście, żartuję:)

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super, że się sprawdzają :thumbsup: . Poprawiłeś mi nastrój w ten upał :)

Powiem tak, butelka 0,5l wystarczy na 100 dni dla przerybionego 1000l zbiornika.

Cena super z uwagi na dużą wydajność preparatu- wychodzi 3x taniej niż najlepsze produkty na rynku, a skuteczność.... :whistling: nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super, że się sprawdzają :thumbsup: . Poprawiłeś mi nastrój w ten upał :)

Powiem tak, butelka 0,5l wystarczy na 100 dni dla przerybionego 1000l zbiornika.

Cena super z uwagi na dużą wydajność preparatu- wychodzi 3x taniej niż najlepsze produkty na rynku, a skuteczność.... :whistling: nieporównywalna.

Weź żesz napisz tą cenę bo zaraz zacznie się lawina lamentów...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę, ale skoro Chcecie to proszę;

Butelka 500 ml 80,-pln

Wieksze ilości(pow. 5 l) 30% taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr - jedziesz na Wdzydze? jak tak to wezmę pół litra :)

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temperaturze pokojowej 2 lata wytrzymają. Nie wolno trzymać w lodówce i nie przegrzewać pow. 30 stC.

Najlepsze wyniki przy codziennym podawaniu 5ml/ 1000l wody, bez zadnej wódki, kulek itp., bo wtedy bakterie zamiast jeść to, co powinny popadają w alkoholizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temperaturze pokojowej 2 lata wytrzymają. Nie wolno trzymać w lodówce i nie przegrzewać pow. 30 stC.

Najlepsze wyniki przy codziennym podawaniu 5ml/ 1000l wody, bez zadnej wódki, kulek itp., bo wtedy bakterie zamiast jeść to, co powinny popadają w alkoholizm :D

Podaj proszę mi namiary na krzysztof0805@wp.pl. gdzie to moge kupić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy chlopaki? Wszyscy na raz dojrzewanie znow macie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspierać rodzimą myśl techniczną i biologiczną ? :)

Tak na marginesie ja jak tylko mam okazję to dolewam bakterie .

po experymentach z wódką chyba wszystkie zachlały się na śmierć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za granice wysyłasz ? jak tak to kilka preparatów kupuje.Proponujesz jakiś zestaw może ? tzn. bakterie ,pożywka dla nich mikro-makro ele. ??? itp.

Edytowane przez robi59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, ale przed tym euro chyba rozwolnienie jakieś ludzie mają. Wyobraź sobie, że ostatnio paczkę mi otwierali przed wysłaniem, bo coś chlupało i zadawali dużo pytań- co to takiego? i żartowali gdzie zapalnik? Głupie ludzie jakieś :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim mi to baniaczku poslales ze sie nie dziw;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj namiary jak to kupić . :thumbsup:

Edytowane przez robi59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×