Skocz do zawartości
loccutus

Reeftech - kolejny model...

Głosowanie nad typem obudowy  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który model wdrożyć do produkcji



Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez bardziej pierwszy pasuje, ale bym go troche splaszczyl... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby przeprojektować elektronikę (troszkę czasochłonne zadanie, ale w sumie po co spać ?) to dałoby się zjechać z wymiarem o te 3 - 4 cm... Może dam rade zrobić ten face lifting, zobaczymy ;). Albo całkiem prosto - ponoć czarne kolory wyszczuplają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrna, please :-)

i splaszcz - naprawde bedzie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.... design, j.... komputery, j.... lotnicze aluminium.

DAJCIE JAKIES PORZADNE DIODY, ZEBY TO SWIECILO JAK HQI+T5 TYLKO 3 RAZY SKUTECZNIEJ

Edytowane przez KIDULT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że ma... lusterko w słoneczny dzień... i moc po byku, prądu nie bierze, spektrum pełne.... - pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że ma... lusterko w słoneczny dzień... i moc po byku, prądu nie bierze, spektrum pełne.... - pasuje ?

To mi się podoba :turned: a tak mimo woli moim zdaniem lampa jest za mocna :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba :turned: a tak mimo woli moim zdaniem lampa jest za mocna :ninja:

Dla Ciebie za mocna? nie no sie chyba pochlastam ;) hehe I kto to mowi? Wyszla malinowa!!! a mocna ma byc bo zawsze mozna pojechac nizej... gorzej jak by byla za slaba.

Ja mam akwarium prawie 30" wysokie i mam zamiar swiecic tylko jednego Prometeusza.

Dobra wiem przeliczyc na cm... moment... 76cm na 76cm na 68,5 wysokie mam nadzieje ze styknie?:)

pozdrawiam,

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie może odpowiedz na nowe lampy konkurencji z miejscem na T5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się jakie moce są planowane? będzie wiadomo czy czekać czy iść w inną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie nie planujemy słabszych modeli.

Jak dla kogoś lampka świeci zbyt mocno,to ma możliwość "zdławienia"jej programem.Lampa słabsza na dobrych podzespołach nie była by znacząco tańsza,a diód "no name" nie zamierzamy stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek no nie mów hop :) jeszcze nie wiem jakich LED użyjemy i w jakiej konfiguracji każemy montować driver. Jak dobrze wiesz ten nowy daje możliwość ustawienia prądu od 0.1 do 5A a nawet więcej ale na tą płytkę tranzystora większego sie nie zmieści. Mamy więc pole do wariacji bo driver mamy w końcu na WSZYSTKIE dostępne na rynku dziś i nawet jutro LEDy, wystarczy tylko zmienić wartość elementów. Ale to nie tu jest kłopot.

Problem w tym, że jeśli się chce zrobić słabszej mocy lampę, pasowałoby dać ledy na mniejszym prądzie.Jeśli damy te najnowsze, to sie wtedy zacznie aluzji pełno, że naciągamy klienta na mocne markowe ledy, za które zapłaci klient a które wykorzystywane są w 30% swoich możliwości i świeca nawet nie na pół gwizdka i przez co cena lampy taka a nie inna. Jeśli znów rozsądnie dalibyśmy starsze, też markowe ledy ale dobrane do potrzeb, to z kolei zacznie się że 'konkurencja ma to czy tamto" a my na "starociach" ujeżdżamy... Po prostu musimy zrobić Marek zebranie i przegadać temat. Mamy jeszcze kilka dni na decyzje i drobne korekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×