Skocz do zawartości
loccutus

ReefTech LED Lighting MKI codename "Prometheus"

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę pobawiłem się tą lampom efekt pioruniujący sam sobie strugam więc wiem co mówię te duperele i bajery to inna sprawa ale jakość wykonania zastosowanie elementy to pierwsza pułka :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by określić dostępność oraz podać mi cennik lamp tej jak widzę znamienitej firmy ewentualnie na PW :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by określić dostępność oraz podać mi cennik lamp tej jak widzę znamienitej firmy ewentualnie na PW :D ?

Masz wszystkie odpowiedzi w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d-malisz,wysłałem Ci priva.

Wszelkie pytania na temat zakupu i cen proszę kierować na priv lub na maila marek@reeftechled.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem wkleje zdjecie/cia swojego prezentu Valentynkowego. Gdybym zapomnial pozniej to chcialbym podziekowac kilku osobom - to mysle, ze to idealny czas aby zrobic teraz... moze to nie lotnicze radiatory, moze firmware napisany na VB a software w C i nie jest to Hyperion project, moze brak thermoglutow, moze brak klamania klijenta na temat mocy lampy i rodzajaow led chips, moze pokrywa lampy nie rdzewieje po 3 miesiacach, mimo ze LED panel jest wiekszy od innych lamp to nie ktorzy widza "ciemne ryby", brak spawania & lutowania, brak wylaczanie telefonu kiedy lampy nie swieca, robienie zaswiadczen na kolanie sciagnietych z internetu, zwalanie winny na innych, moze bez oswiadczen o kradziezy etc, etc, etc - Dziekuje.

Lista osob od poczatku do konca - Leszek & Monika (i dzieci)- I cant let you down now, SteveK, Marek and Mark, David, John, Raul, Glenn, Frank, ach i Teczusiek & Jack za cierpliwosc... Dziekuje.

Jeszcze jedno aby was rozbawic Mark - dzieki za pomoc z piecem do wody - wieczorem tniemy na EWR aby odebrac.

Edytowane przez rafal07013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest powód aby otworzyć szampana :thumbsup:

rozumię że się niezła impreza szukuje czas bukować bilety :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok - wczoraj troche technicznie nie moglem - dzisiaj juz tego problemu nie ma. zdjecia poznym wieczorkiem. i zabawa na calego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co czekaja.............9 8 7 6 5 4

Edytowane przez SteveK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

photo01.jpg

photo02.jpg

z markiem zapakowalismy do samochodu... nawet etykietka ostrzegawcza sie znalazla... kto by to pomyslal, ze cos takiego mozna...

photo03.jpg

i zaczal otwierac Marek... zadnej aluzji ze komus noz w serce wklada sie...

photo10.jpg

i okazalo sie ze nie lampa a czesci...

photo11.jpg

photo04.jpg

a wiec bylo trzeba swiatla wylaczyc... zrobic atmosfere napiecia...

bo dawniej to paciorek czlowiek zmawial czy sie zapali czy nie... wiec znowu z nerwow dostalem na czole wysypki...

photo06.jpg

odetchnelem z ulga... dziala...

photo05.jpg

.....ale nic... mamy nastepne niespodzianki...

photo07.jpg

a prosze bardzo i z tej strony...

photo08.jpg

Edytowane przez Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Lampy OK, przynajmniej wizualnie....szkoda że większość użytkowników jest jak lato z radiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale jak widzę takie przygotowanie palety do transportu to mnie krew zalewa.

Przez wystający towar za palety powstaje 80-90% uszkodzeń a pużniej niepotrzebny problem i wku… ludzie bez lampek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robertk26 - ale to nie jest tak do konca jak myslisz. lampy byly sprawdzane przez urzad celny wiec rozpakowywuja

i pozniej lapu capu aby oddac i poszlo dalej. a to jest dwa budynki od tego co odbieralem. nie bylo sensu ukladac podklejac jak i tak musialem to rozpakowac.

Wszystko pięknie, ale jak widzę takie przygotowanie palety do transportu to mnie krew zalewa.

Przez wystający towar za palety powstaje 80-90% uszkodzeń a pużniej niepotrzebny problem i wku… ludzie bez lampek.

Edytowane przez rafal07013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wasza lampa jest lepsza od tej bo podobno tej technologi jeszcze nikt nie zastosował chodzi mi o ledy Lampa

Pozdrawiam Jacek Ten co zawsze był zawiedziony z RS no może teraz to się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o lampę z linku - to ciężko cokolwiek powiedzieć. Ledy - na zdjęciu prawda faktycznie są BIAŁE XM-y, których nikt jeszcze nie użył, ale co dalej nie wiadomo. Technologia nowa, nowe możliwości ale czy wykorzystane?? Nie ma słowa na temat mocy z jaką rzeczywiście te ledy (XM) pracują, bo to że zostało napisane co one mogą robić, to jeszcze nie znaczy że to robią. "Wypiejdana" obudowa też nie świadcy o lampie, chyba że komuś zależy na wyglądzie bardziej niż na działaniu. Nie wiadomo nic na temat elektroniki, mocy, sprawności ... o czym tu gadać. Jeśli PS poda wszystkie istotne dane, pokaże fotki co i jak, będzie można porównywać.... Dopiero wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda bardzo ciekawa, ciekawe jak z kelvinami ? jednak wytwarza ona dużo ciepłą które trzeba skutecznie odprowadzać zobsczymy cz konstruktor sobie z tym poradzi.

dam lina do specyfikacj

http://www.cree.com/products/xlamp_xml.asp

Edytowane przez slawomirdyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×