Skocz do zawartości
Admin

Royal-Reef [Wrocław]

Rekomendowane odpowiedzi

Royal-Reef

www.royal-reef.pl <-zakładanie i serwisy

www.sklep.royal-reef.pl <- e-sklep

SPS, LPS, Ricordea, Zoa, Tridacny

WYSIWYG

tel. 533-511-611

e-mail: info@royal-reef.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uch jak miło :)

Byłem chyba jednym z pierwszych klientów i mogę śmiało powiedzieć że to pierwszy sklep w Lublinie z normalnymi cenami korali czy zwierząt.

Ja za cenę normalną uważam coś pomiędzy Erybką, Acroporą czy RS, a w Lublinie do tej pory albo nie było nic, albo jak zakiś zoolog postawił morski baniak to cenę walił x10 - chamstwo (przepraszam, nie chamstwo a raczej biznes).

Ale mam nadzieję że tamte pseudo sklepy niedługo zniknął z powierzchni ziemi.

Wracając do sklepu Olka.

Korale , zwierzaki :thumbsup:

Ceny :thumbsup:

Kawka :thumbsup:

Pies :D:thumbsup:

Po uzgodnieniu nawet korale z dostawą do domu. :good2:

Tak trzymaj Olo i do zobaczenia przy następnej dostawie LPSów :woot:

Edytowane przez skoczekpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murena załamana cenami Olka ,brawo

Jacek i o to chodzi !! Teraz czekamy tylko na jeszcze jeden sklep :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Jacku inaczej mówiłeś jak w Murenie byłeś. ;P

Po drugie jak się nie zna cen to szkoda głupoty wypisywać. Bo sps i lps to akurat stąd skąd Olek ma i w tej samej cenie chyba że na sklepie ma taniej niż na stronie... Po drugie jeśli chodzi o ryby i miękasy to ceny jak erybka bo na ich podstawie wyceniam towar.

Pozdrawiam

Karol R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol masa osób kupujących u was potwierdzi że ceny macie kosmos , ba nawet zwiększacie je jak ktoś pyta o to samo za tydzień

P.S. Jak ostatnio byłem to Piotrek obiecywał że jak Olek cen nie podniesie to zacznie błazenki po 30zł sprzedawać (o czym to świadczy )

I na koniec nie neguje waszej wiedzy bo wiem że na prawdę się znacie ale ceny ....

Proszę o wpisy osób które już coś kupiły i niech powiedzą czy ceny są ok bo może ja się mylę

:good2: :good2: :good2: :good2: NIECH ŻYJE KONKURENCJA I WOLNY RYNEK :good2: :good2: :good2: :good2:

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty Karol możesz wiedziec jakie mam ceny?

Nie sprzedaję po prostu marnych ryb z 200% marżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam ludzi którzy szczepki wielkości 4-6cm nazywają koralami SPS, o cenach nie będe wspominał...

Mam pytanie czy to co masz w ofercie SPS to Twoja propagacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojtesu, czymże w takim razie są takie szczepki jeśli nie koralami SPS:)?

W ofercie cały czas są też duże SPSy. Co do cen nie będę się wypowiadał- "ciutkę" inaczej wyglądają na żywo. Oczywiście mógłbym użyc fotoshopa etc. ale to się chyba mija z celem. Serdecznie zapraszam na pewno coś wybierzesz i dostaniesz rabat;).

Nie jest to moja propagacja. Tylko częśc szczepek pochodzi z moich korali.

Pozdrawiam

Edytowane przez MONTIPORA600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olciu wiem bo masz sklep internetowy... I można sprawdzić ceny bez problemu. Druga sprawa to ceny ryb juz za pare dni bedzie cennikna naszej stronie to sobie zobaczysz i ocenisz czydrogo czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Karolu,

Ale po co te nerwy. Do moderatorów zostało już zgłoszone - założenie oddzielnego postu dla Mureny i tam się wypowiemy na temat sklepu M. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam już swoje lata i nigdy nie lubiłem takich rzeczy jak forum itp. Wypowiadają się na nich zazwyczaj ludzie którzy tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia o tym co piszą. Ja zajmuje się akwarystyką morską od około 17 lat, kiedy wszystko było i trudne do zdobycia i większość rzeczy trzeba było sobie zrobić samemu.

Wszedłem tu dość przypadkowo i jak to przeczytałem to mi się bebechy wywracają. Temat jest o sklepie Royal reef (który według mnie ciężko nazwać sklepem, co wyjaśnię za chwilę), a tu ciągle od pierwszego posta nie ma opini o sklepie, tylko wypowiedzi w stylu "Murena załamana cenami Olka ,brawo" "W Murenie drożyzna..." itp.

Jak obiecałem piszę, dlaczego ciężko nazwać "to" sklepem. Pierwsza podstawowa sprawa to Asortyment, po prostu żenujące. Więcej produktów stoi u mnie w szafce pod akwarium na jednej półce (czy to znaczy że mam sklep..?) Rejestracja działalności to nie wszystko. Żeby się reklamować na forach i w ogóle trzeba mieć czym zabłysnąć. "Sklep" istnieje nie wiem 2 - 3 miesiące i już krzyk, że super "sklep", choć patrząc na stronę zaopatrzenie fatalne. Murena istnieje, nie wiem ale chyba ponad rok, nie krzyczą a towaru mają nawalone na półkach od groma. Żywy asortyment pozwólcie że nie porównam bo różnica jest miażdżąca, wiadomo na czyją korzyść. Skoro piszemy już o cenach i drożyźnie, to ostatnio byłem w Murenie i zrobiłem zakupy. Jak to przeczytałem, wyjąłem paragon z portfela, wszedłem na stronę "sklepu" royal żeby porównać, bo pomyślałem "może faktycznie przepłaciłem" bo choć jeszcze niedawno musiałem robić zakupy w Warszawie i wydawało mi się że ceny w Murenie są OK to może rzeczywiście przepłacam. Oto lista moich zakupów i porównanie:

1. Salifert test na Mg 52,00zł - w royalu 59,00zł

2. Salifert test na Ca 52,00zł - w royalu 59,00zł

3. Sól Tr. Marine Bio-actif 25kg 360,00zł - w royalu 369,00zł

4. Płatki Ocean Nutrition 19,00zł - brak (były po 29.00zł)

Tutaj zakończę porównywanie bo najzwyczajniej w świecie reszty towaru "sklep" royal... nie posiada. Do tego miejsca zaoszczędziłem 33,00zł, które dalej m.in. wydałem na:

1. Euphylia paraancora 160,00zł (3 główki)

2. Catalaphylia 220,00zł (ogromna jak się pompuje to ok. 50cm)

3. Zoanthusy 2x150,00zł (ale przyznam że takich kolorów jeszcze chyba nie widziałem np. mocny pomarańcz zielona oblamówka fluo i żółte łapki, piękne więc wziąłem synowi do jego 200l akwa)

4. Amphiprion percula 2x65,00zł

5. Zebrasoma flavescens 165,00zł

6. Nemateleotris decora 90,00zł (to też dla syna)

7. Chelmon rostratus 150,00zł

8. Tectus fenestratus 10x9,00zł

9. Strombus sp. 6x20zł

10.Archaster angulatus 4x38,00zł

11.Fromia elegans (czerwoniutka) 4x45,00zł (trzy dla mnie jedna dla syna)

12.Korallen zucht aminokwasy dla LPS 120,00zł

Niech teraz każdy oceni, drogo to czy nie...

Muszę jeszcze zwrócić uwagę na pewien szczegół, mianowicie na profesjonalizm obsługi. Naprawdę wiedzą co mówią i o czym mówią. Niestety a może na szczęście nie rozmawiałem z właścicielem royala, choć słyszałem wiele mało pochlebnych opinii i to z ust nie tylko klientów (mój kolega tam był) ale również od znajomych właściciela (i nie mówię tu o Murenie). Choć zaznaczam, że ja złego słowa nie powiem na Pana O. bo osobiście nie poznałem i nie rozmawiałem.

Także to jest moja opinia, możecie się z nią zgadzać bądź nie... Pewnie wybuchnie tu zaraz wielka wrzawa, ale swoboda wypowiedzi pozwala mi na wyrażenie mojej opinii zarówno pochlebnej jak i tej negatywnej.

Pozdrawiam Marcin B.

PS.

Jeszcze jedno, czy właściciel wie że korale twarde podlegają ścisłej ochronie? Chwalenie się szczepkami z własnego akwa. na forum (a w szczególności tym że się je sprzedaje) bez odpowiedniego dokumentu (zwanego CITES lub bez świadectwa pochodzenia wydanego przez główny inspektorat weterynarii) to przestępstwo? Skąd wiem że ich nie posiada? Bo wiem ile to kosztuje... Szczepek nie sprzedaje się za darmo...

Aha i jeszcze jedno, ciekawy jestem czy Bartek (właściciel Aqua Medic Polska) wie, że wykorzystujesz jego zdęcie z katalogu w zakładce "kontakt"?

PS2

Swoją drogą cieszę się, że w Lublinie zaczęły pojawiać się takie sklepy, ale nie nawidzę tego rodzaju konkurencji. Jeśli kogoś oczerniasz bądź gotowy na to że i ciebie mogą oczernić...

Jeszcze raz pozdrawiam i bez urazy, jak już pisałem wcześniej to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie widzę tu żadnej urazy :).

Firma jest młoda i dopiero się rozwija.

Jakoś wystartowac trzeba było, faktycznie przez pewien czas wybór nie był rewelacyjny. Teraz powoli to się zmienia. Niedługo rozpoczniemy nowy etap bogatsi w nabyte doświadczenia i na pewno będzie znacznie lepiej;).

Szkoda, że nie odwiedził Pan mnie osobiście, na pewno byłby Pan mile zaskoczony. Towaru jest teraz "ciut" więcej niż tego wystawionego w e-sklepie;). Klienci wolą raczej przyjechac, niż kupowac przez internet. W związku z tym e-sklep pozostał bez większych aktualizacji jeśli chodzi o sprzęt. Co do cen akcesoriów to jak kolega parę postów wyżej napisał- niech żyje wolny rynek:). Nie były one aktualizowane, a wprowadzane były w dośc szybkim tempie. Cieszę się, że zwrócił Pan na to uwagę zaraz ktoś się tym zajmie.

Proszę jednak troszkę zejśc z tonu, bo póki co to Pan mnie publicznie oskarża. Proszę zgłaszac wszystkie zastrzeżenia organom ścigania,

gdyż dostawca dysponuje kwitkami giwetu, a prawa do fotografii tej z antiasami posiada agencja reklamowa, która obsługuje moją firmę;).

To tak odnośnie oczerniania kogokolwiek:).

Przykro mi, iż jestem uważany za mało kompetentego:). Parę lat prowadzę akwaria morskie i z pewnością nie dlatego iż los rzucił mnie na kasę w zoologicznym:D. Skąd takie opinie- nie mam pojęcia, natomiast sam już słyszałem wiele od moich znajomych klientów na temat "mojego braku kompetencji":).

Cieszę się, że ma Pan dobre doświadczenia z konkurencyjną firmą, o jakości ryb świeżo zimportowanych napisano już wiele. Są obecne na naszym rynku baa, sam je miałem w ofercie przez jakiś czas i zdecydowana większośc akwarystów je kupuje, za jakie pieniądze? Jak wyżej- wolny rynek. Nie będę się tu rozdrabniał bo to z pewnością nie miejsce na przepychanki czy gorzkie żale między konkurencją.

Mam jedynie nadzieję, że pisał Pan tego posta w dobrych intencjach co by się rynek rozwijał:).

Pozdrawiam i również bez urazy.

Edytowane przez MONTIPORA600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to sie zawsze poodoba bardzo jak ni stad ni zowad pojawia sie nowy uzytkownik, doswiadczony i obyty i w pierwszym swoim poscie na forum waaaalki az milo :) normalnie kupa akcji ARvsNR sie przypomina :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Xdziesiąt lat doświadczenia i akurat dziś decyzja o napisaniu pierwszego posta:).

X, Y i Z uważają, że się nie znasz, powiedzieli mi a ja wam na forum to mówię:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek nie przejmuj się i rób swoje :thumbsup:

Taka niestety jest cena jak stajesz się dla kogoś konkurencja...

Takie logowanie się "doświadczonych" akwarystów i w pierwszym poście atakowanie konkurencji też jest śnieszne.Zresztą podobna sytuacja była ostatnip na RC,gdzie zalogował się jakiś skoczek i na dzieńdobry jechał na lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus - piękna reklama Mureny - ile ci placa? A może tam pracujesz?

Tyle wydajesz na przypadkowych wizytach w sklepie akwarystycznym? To mi tez coś byś kupił - zapłacę za przesyłkę...

a paragony też hodujesz w akwarium czy rozklejasz nad?

Ja w swojej historii z różnymi hobby nigdy nie dotaszczyłem paragonu do domu :-)

a co do CITES - przeczytaj, zrozum i przeproś :-)

Edytowane przez smithpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym zobaczć te piękne zoa? panie marcinie?:> jestem ciekaw cóż to za okaz, wogóle fotka pana akwarium nikogo z nas by nie zabolała:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×