Skocz do zawartości
slawomirdyl

Nowy sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować że powstaje nowy sklep z akwarystyką morską w Pszczółkach dzisiaj w nocy dostawa około 40 boxów z rybami i koralami na początek będą miękie i LPS-y oraz montipory z rybek pokolce ale pewnie też troszkę innych zwierzaków. Myślę że mała konkurencja się przyda w Trójmieście. Dokładnie wszystko przedstawię na Piwnym cyklicznym spotkaniu w "Browarni" jutro. Wykaz zwierzaków do sprzedaży będzie przedstawiony po kwaranntanie. Będzie można nabyć też urządzenia: oświetlenie, odpieniacze, pompy, chemia, pokarmy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa :smile: naprawdę zna się na morszczyżnie i napewno będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panie Kraków takie wielkie miasto zapraszamy otwierajcie sklepy cała małopolska czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, do Pszczółek mam bliżej niż do Gdyni.

Trzymam kciuki za zwierzaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że coś się święci bo ostatnio "jakiś gość/gościfffa" z Pszczółek na allegro życie sprzedawał/a :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że coś się święci bo ostatnio "jakiś gość/gościfffa" z Pszczółek na allegro życie sprzedawał/a :whistling:

Masz rację :good2: sklep z morszczyzną to nie :D fryzjer z dnia na dzień nie da się tego ogarnąć trzeba troszkę przygotować i wiele jest jeszcze pracy. Za to gwarantuję że zwierzaki będą po kwaranntanie a skała odgazowana. Jest spory koszt ale myślę że jakość towaru będzie bardzo wysoka a ceny będą adekwatne do jakości towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Piwnym Spotkaniu dowiedzieliśmy się ,że już w krótce będzie nowa filia w Gdyni.

Tak trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można zobaczyć skałę w tej nowej filii? 15-20kg potrzebuję do mojego szczepkarium. Spojrzałem na mapę to nawet nie jest tak tragicznie z dojazdem z Rumi. Po 15.12.2010 zajadę, proszę tylko o adres.

Pozdr.

Jacek

Edytowane przez Jacek56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy jeszcze na decyzję właściciela lokalu ale jeżeli wszystko będzie po naszej myśli to będzie to ul. Morska nie daleko dworca. Czekamy też na lokal przy hipermarkecie Auchom, są też prowadzone rozmowy z moim kolegą budującym centrum handlowe w Kościerzynie ale to sprawa na przyszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł - sieć w Trójmieście.

Czekam z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dorzucić również swoją cegiełkę.

Właściciela znam już do kilku lat. Współpracowaliśmy w utrzymaniu mojego dużego (960l) akwarium słodkowodnego w związku z moimi okresowymi kilku - kilkunastotygodniowymi wyjazdami. Uczciwość (czego nie mogę powiedzieć o jego poprzedniku), rzetelność i rozsądne ceny były płaszczyzną nawiązania świetnego koleżeństwa które trwa do dziś. Stawiając swoje pierwsze akwarium morskie zdecydowałem się oprzeć na jego kontaktach i wiedzy. Nie żałuję. Dziś czuję się sporo mądrzejszy, a mój baniak i podopieczni cieszą oko coraz bardziej.

Jedyną jego "wadą" jest to, że nie jestem odosobniony w moich poglądach:)- Kolega jest tak rozchwytywany, że zastać go bywa ciężko. Tak więc nawet ta wada zaletą bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×