Skocz do zawartości
snocho

Nowe preparaty Tropic Marin

Rekomendowane odpowiedzi

Preparaty dotarły . Dzisiaj zaczynam dozować. O efektach poinformuję. Dziekuję Michał i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie preparaty także dotarły. Oczywiście podzielę się spostrzeżeniami. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po pierwszym karmieniu widac ,że korale reaguja na reef snow. Wyciagaja pięknie pilipy jakby chciały więcej . Ale poczekajmy ze 2-3 tyg , wtedy podzielimy sie spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ,ale gdzie to mozna kupić ,kto tym już handluje tez chciałbym sobie przetestować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TM handluje większość sklepów z morszczyzną, jednak na dzień dzisiejszy nikt nie ma tych nowych produktów. Są to nowości i jeszcze nie weszły do regularnej sprzedaży na terenie Polski. Jako dystrybutor przygotowuję sprzedaż i chcę to zrobić w jak najbardziej profesjonalny sposób, stąd akcja testowa. Z uwagi na duże zainteresowanie morszczaków nowymi preparatami skompletuję nowe zamówienie jak najszybciej. Jednak z uwagi na fakt, że produkty są nowością czas oczekiwania na ich produkcję będzie dość znaczny. W regularnej sprzedaży pojawią się najszybciej za miesiąc. Jeśli wtedy nadal będziesz zainteresowany możesz kontaktować się ze mną na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poczta Polska powolna, ale dokładna :)

Preparaty dotarły. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna szt REEF ACTIF gdyby ktos chcial :)

Wieksza ilosc dostepna w sklepie za okolo tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął ponad miesiąc od wysyłek, może ktoś z testerów podzieli się spostrzeżeniami:)?

Szczerze mowiac, to miesiac to nie duzo czasu, zeby wyrobic sobie w pelni opinie o danym produkcie. Jak bede po 3/4 opakowania kazdego z preparatu ( no chyba, ze Snocho bedzie chcial moja opinie szybciej ) to na pewno zamieszcze jakies glebsze przemyslenia.

Obecnie moge doradzic komus, kto bedzie startowal z Reef Actif, aby uwazal, bo podanie zbyt duzej dawki moze spowodowac zbrazowienie korali. Obecnie bede obserwowal wplyw 1/2 zalecanej dawki na akwarium o srednio-malej obsadzie.

A "Reef Snow" jest irytujacy, bo uzycie go zabiera troche czasu - a czas to ostatnio u mnie towar zupelnie deficytowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem jakiś czas temu z Alefem, mówił, że na prawdę super działają te preparaty. Może to zależy od korali no i zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się również wywołany do tablicy - jednak moja opinia będzie całkowicie zafałszowana przez przejście na ZOEvit. Stąd nie ma sensu abym dzielił się odczuciami. Jeśli chodzi o uwagę z przymrużeniem oka to za pierwszym razem zrobił mi się "kisiel" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sugerowana cena detaliczna:

PRO-CORAL REEF SNOW 100ml - 44,00zł

REEF ACTIF 100ML - 46,00zł

Jednak pewnie w dzisiejszej walce o Klienta ceny sklepów internetowych będą niższe. Większych opakowań REEF ACTIF - 500ml na razie nie sprowadzamy.

Z opiniami się nie spieszcie. Wolę, żeby była podparta praktyką, nawet jeśli miałaby być niekorzystna.

Jeśli chodzi o REEF ACTIF to rzeczywiście lepiej startować powoli. Ja już doszedłem do maksymalnej dawki i efekt widać, zwłaszcza po Montiporach.

@ocelocik

REEF SNOW można rozrobić raz na dwa tygodnie w proporcjach 1,5 łyżeczki na 100ml wody osmotycznej i przetrzymywać przez ten czas w temperaturze pokojowej. REEF SNOW to przede wszystkim podstawa do przygotowania pokarmu dla korali. Ja miksuję ww. bazę z mrożonkami i sztucznymi pokarmami (PHYTON i ZOOTON).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna szt REEF ACTIF gdyby ktos chcial :)

Wieksza ilosc dostepna w sklepie za okolo tydzien

Jestem zainteresowany.

Poproszę na pw cenę i nr konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×