Skocz do zawartości
nika

wiadomości PW

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

mam problem (?) z wiadomościami PW, podczas wysyłania automatycznie zmienia się adres linków wklejonych do wiadomości, w efekcie czego odbiorca dostaje linki nie działające.

z automatu , początek adresu zostaje zmieniony na aqua-reef. dotyczy to linków pochodzących z nano, inne nie zmieniają się B)

czy jest to stała i celowa zmiana? czy może coś w moich ustawieniach szwankuje?

dodam, tylko że testowaliśmy to u kilku forumowiczów , w obydwie strony :D i linki z n-r zostają "zamienione".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dywersja :lol:

ale jak "zatajniaczone" :D hm... no takiej cenzury sie nie spodziewałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika to i tak jest drobnostka B) Tutaj przynajmniej nikt nie cenzoruje priwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika to i tak jest drobnostka B) Tutaj przynajmniej nikt nie cenzoruje priwów.

nie wiem czy i kto cenzuruje pw gdzie indziej ... zaskoczyła mnie tylko ta zmiana adresu jedynie w linkach z n-r.

dla mnie szczerze mówiąc to kompletnie nie istotne, tylko straciłam trochę czasu bezsensu i tyle.

a czy drobnostka? to zależy w jakim kontekście spojrzeć :P , ale jak dla mnie jest to zupełnie obojętne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam ze tak nie powinno być...

Też tak myślę że poczty prywatnej nikt nie powinien cenzurować :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze ze tak jest.

NR cenzuruje wiekszosc - nie ma po co tam odsylac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

mam problem (?) z wiadomościami PW, podczas wysyłania automatycznie zmienia się adres linków wklejonych do wiadomości, w efekcie czego odbiorca dostaje linki nie działające.

z automatu , początek adresu zostaje zmieniony na aqua-reef. dotyczy to linków pochodzących z nano, inne nie zmieniają się B)

czy jest to stała i celowa zmiana? czy może coś w moich ustawieniach szwankuje?

dodam, tylko że testowaliśmy to u kilku forumowiczów , w obydwie strony :D i linki z n-r zostają "zamienione".

witam :)

mam problem (?) z wiadomościami PW na nano nie mogę nic napisać oraz odebrać żadnej wiadomości i pisać na forum od tygodnia.

czy to jest stała i celowa zmiana ? czy może coś w ustawieniach szwankuje ?, a może cenzura się nie wyrabia ?

dodam tylko że testowaliśmy to z kilkoma forumowiczami, w obie strony :D i nie działa.

ps.

slawomir.dyl@wp.pl

Edytowane przez slawomirdyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od 2 nowo zarejestrowanych użytkowników są wysyłane PW o jak ze to wspaniałym forum NR z jak ze to wspaniałą baza informacji na temat akwarystyki morskiej. Tak chamskiego zachowania nie będę tolerował. Jak widać nika miała na tyle odwagi żeby się publicznie do tego przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Tak chamskiego zachowania nie będę tolerował. Jak widać nika miała na tyle odwagi żeby się publicznie do tego przyznać.

@Mariusz, przepraszam Cię, ale nie do końca zrozumiałam o co chodzi? dostałeś pw-ki i do czego ja nie miałam odwagi się przyznawać???

ps. ja naprawdę założyłam temat w dobrej wierze, bo nie wiedziałam, czy to mój błąd z wklejaniem linków czy nie... i tak jak napisałam wyżej mi to nie przeszkadza wcale. może ciężko to ogarnąć, ale można mieć i wątpliwości i pytania na forum bez knucia spisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowo zarejestrowane osoby napisały mi ze dostały PW o wspaniałym forum ile jeszcze nowych userow dostało PW nie wiem. Nie wiem w jaki sposób mam walczyć z takim postępowaniem i to co zrobiłem było pierwsze co mi do głowy przyszło jeżeli ktoś zna lepszy sposób proszę o podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz, teraz zrozumiałam Twoją wypowiedź, tylko nadal nie rozumiem jaki to ma związek ze mną i do czego się nie przyznałam???

moje pytanie odnośnie linków z n-r do korespondecji z @daimen. sprawa była pilna, potrzbny był "przepis" na nauczenie mandarynek jedzenia.

obydwa fora czytam od długiego czasu i czytam wszystko. nie pamiętam by taki temat był na a-r, natomiast na n-r było kilka. a że nie mam w zwyczaju "kraść" i przywłaszczać sobie cudzej pracy, więc nie skopiowałam i wkleiłam w temacie @daimena a szybko te linki podesłałam. one nie działały i tak w kółko - ot cała moja intryga.

nie podoba mi się bardzo natomiast, ze zarzucasz mi jakieś nieczyste zagrywki. to akurat jest wobec mnie nie w porządku.

chociaż przepraszam, masz podstawy, dałam się poznać jako intrygantka, zawszę dążę do konfliktu, kłamię itd...

wszyscy i na tym i na drugim forum, powinni wbić sobie do głowy, ze nie intrygami czy pw-kami buduje się markę i prestiż.

obydwa fora lubię, z obydwu dużo wyniosłam. natomiast klimaty zaczynają byc średnie również na obydwu forach, bo bez obrzucenia błotem nie można rozmawiać o akwarystyce.

zazdroszczę Ci takiej pewności w ocenie innych, naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z niką zadałem jej pytanie na pw i dostałem odpowiedż tylko się zastanawaim czy my żyjemy w jakiejś komunie bo tak to zaczyna wygladać z jakiej to w ogóle paki ktoś zmienia wiadomości ,które są wysyłane do mnie się pytam ? albo jest to niezależne forum gdzie każdy ma prawo powiedzenia co myśli w granicach oczywiście dobrego słowa albo nie a z otrzymanych wiadomiości widzę że panuje tu jakaś cenzura, dosłownie gluptą dla mnie jest jakaś walka pomiędzy zwolennikami jednego i drugiego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×