Skocz do zawartości
Mariusz

Wybieramy logo dla Aqua-Reef

Wybor nowego logo  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore logo wybierasz



Rekomendowane odpowiedzi

A może drogą eliminacji.

1 - nie.

Powiększcie na cały ekran.

Te napisy są takie grube, dlatego jestem za 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w logo raczej powinien być szczegół - coś charakterystycznego - coś co mocno nie rzuca się w oczy i jest neutralne pod każdym względ

A dlaczego ma sie nie rzucac w oczy??? Moim zdaniem powinno. Jako logo czy raczej baner otwierajacy strone forum powinien byc jak najbardziej oryginalny i przykluwajacy uwage.....

Dla mnie najlepsze sa nr 2 i nr 4. Ale w obu przypadkach dodalbym jakiegos ostrego koloru. Jakiegos rozowego korala w tlo. Wiaze sie to ze szparowaniem ofkors ale efekt bedzie o niebo lepszy. Nada projektowi zycia. Teraz sa troche nazbyt stonowane i choc swietne (szczegolnie typografia) to nie oddaja calkiem kolorytu podwodnego swiata.

W projekcie nr 3 tez brakuje koloru a poza tym logotyp jest zbyt maly. Powieksz go do rozmiaru z projektu 6 a zobaczysz jak automatycznie zwiekszy sie ilosc glosujacych 8-) No i dodaj koniecznie innych bardziej swiecacych kolorow.....

Ja glosuje narazie na 4 (tylko dodaj prosze cos zywszego)

pzdr

Zbyszek

ps. co by nie byc goloslownym pozwole sobie zamontowac przyklady. Uzylem tylko twoich zdjec Kris_77. Tak na szybko aby zilustrowac o czym pisze. Przepraszam za haslo....nie jestem copywriterem B) Nie chce tu mieszac w watku wiec jesli moj wtret bedzie dla kogos niewygodny czy nie namiejscu to prosze administratora o usuniecie zbednych rzeczy.

ban1.jpg

ban2.jpg

pozdrawiam

Zbyszek

Edytowane przez zegeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×