Skocz do zawartości
Mariusz

Wybieramy logo dla Aqua-Reef

Wybor nowego logo  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore logo wybierasz



Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ładnych headow ze naprawdę ciężko się zdecydować. Proszę wiec Was o zagłosowanie

dd792e5ca06e43c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie po za nr 1 podobaja mi sie wszystkie. I jak tu wybrac? Niech bedzie 6 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 6 bo akwarystyka morska to baniaki więc logo pięknie oddaje to co kryje strona internetowa czyli o wszystkim co w szkiełku morszczaka żyje.. Tomek wyrazy uznania, baniak pierwsza klasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, 6 zdcydowanie prowadzi :good2: ,Tomajk chyba juz powoli powinieneś mrożic szampana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm trochę mnie to dziwi :) nie tyle, że dziwi popularność baniaka Tomajka (bo te jest 1sza klasa), ale dałem to w sumie tak, żeby sprawdzić jakby to wyglądało z całym baniakiem - i powiem szczerze, że mi jako logo czy tez baner na top strony to kompletnie nie leży - za dużo szczegółów - za duże - za bardzo bije po oczach - pokazuje jeden ze zbiorników (nie wiem czy takie wyróżnienie w logo to odpowiednie miejsce (osobiście mógłbym i zagłosować na TOTM dla Tomajka... żeby nie było ... ) - ale w logo raczej powinien być szczegół - coś charakterystycznego - coś co mocno nie rzuca się w oczy i jest neutralne pod każdym względem

jakoś odnoszę wrażenie, że większość głosujących to porostu fani tego akwarium głosują na piękne akwarium a nie na top strony :) i stad takie wyniki :D może zebrać siły i wystawić akwarium na zagranicznych forach i tam je wszyscy proponować ... a u nas na forum dać coś delikatniejszego? :)

to są raczej uwagi dla ewentualnych kolejnych głosujących :) bo oczywiście, że nie jestem za usuwaniem tego czy kasowaniem głosowania :)

głosujcie na 3 lub 4 !!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×