Skocz do zawartości
enigma17

Baza nurkowa pomorskie CMAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję namiarów na bazę nurkową koniecznie z woj. pomorskiego szkolącą w systemie CMAS (P1 i P2).

Z góry dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję namiarów na bazę nurkową koniecznie z woj. pomorskiego szkolącą w systemie CMAS (P1 i P2).

Z góry dzięki za info

Zobacz baza nurkowa Tryton www.cn-tryton.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo takie są założenia projektu, który będziemy realizować dla straży pożarnej, a oni chcą tylko i wyłącznie CMAS. A z drugiej strony to ten system szkolenia jest jednym z najlepszych (jak nie najlepszym) i najbardziej wymagających , jeśli chodzi o przygotowanie nurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego najlepszy ?? tak z ciekawosci pytam ...

i o ktory CMAS ci chodzi ? CMAS Francja, CMAS Wlochy, CMAS Norwegia czy tez moze KDP CMAS ??? no i ktory z nich ma TEN najlepszy system szkolenia dla najbardziej wymagajacych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wywolaiscie temat :D

Na temat przewagi swiat Bozego Narodzenia nad swietami Wielkij Nocy dyskutuje sie na wszystkich chyba foran nurasowych na swiecie a Wy chcecie przeniesc ta dyskusje rowniez tu ? :D

Strazacy wola CMAS bo gdzies tam w historii splata sie ze szkoleniami LOK, z ktorych zawsze korzystali.

Kazdy system jest dobry, ktory szkoli ludzi wracajacych na powierzchnie w dobrym zdrowiu. Nurkuje sie glowa a nie systemem

Pozdrawiam WSZYSTKICH nurasow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy system jest dobry, ktory szkoli ludzi wracajacych na powierzchnie w dobrym zdrowiu. Nurkuje sie glowa a nie systemem

amen :l_diver:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie....

ja chcialem wiedziec tylko dlaczego NAJLEPSZY i DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJACYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi, bardzo ogolna teoria jest taka, ze CMAS szkoli "prawdziwych" nurkow kladac nacisk na wieeele godzin szkolenia , wieeele godzin cwiczen "ogolnoplywackich" i wieeele godzin zajec praktycznych pod woda a np. PADI to kursy dla podwodnych "turystow" , ktorzy w cieplej wodzie o duzej pezjrzystosci chca poogladac rybki. Niektorzy wrecz twierdza, ze to "kursy dla samobojcow" . Ja mam plastik PADI, zeby nie bylo nieporozumien

Peace under water ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, to ja jakiś podrobiony jestem :)

Chyba wyrzuce w takim razie wszystkie plastiki i zastanowie się jak zostać tym PRAWDZIWYM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 19.07.2010 o 11:38, Sushi napisał:

chcialem wiedziec tylko dlaczego NAJLEPSZY i DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJACYCH

Wyjaśnienie jest proste, federacja dla przykładu PADI, jest federacją czysto komercyjną, i chcąc robić coś więcej (np.zawodowo) należy posiadać licencje CMAS.

Czy najlepsza?

Sam posiadam „plastik”, trzech federacji - ale chcąc być ratownikiem ORW, musiałem crossować uprawnienia właśnie do CMAS

Wszystko oczywiście w rękach, instruktora i jakiego płetwonurka wyszkoli. 
Kiedyś na FB, bardzo fajnie odniósł się do problemu Krzysiu Starnawski

https://m.facebook.com/1335853506464885/photos/a.1335860989797470/1696590847057814/?type=3

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×