Skocz do zawartości
Mariusz

StarFish [Aleksandrów Łódzki]

Jak oceniasz sklep  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      0
    • Średni
      1
    • Dobry
      0
    • Bardzo dobry
      25


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraziłem się akwarystyką morską jakieś 3 lata temu, postanowiłem założyć swój pierwszy zbiornik ze słoną wodą itd. Zaczęło się od czytania, szukania na forach i uczenia się na innych przykładach. Zadając pewnego dnia ścisłe pytanie do jednego z użytkowników nawiązałem więź. Osoba ta zaczęła mi pomagać, udzielać szczegółowych informacji, tak powstała moja pierwsza solanka.

Założyłem ją po roku czytania, zbierania informacji etc. Nie założyłbym jej bez pomocy i informacji od Marcina, dziś akwarium ma 2 lata i prezentuje się IMHO całkiem przeciętnie Nigdy nie spotkałem Marcina oko w oko, ale zaczęliśmy korespondować, dowiedziałem się o jego planach, marzeniach i postanowiłem pomóc w ich urzeczywistnieniu. Postawiłem stronę jego sklepu: www.star-fish.com.pl

Do dziś dzień korzystam z porad Marcina, kupuję u niego zwierzęta, etc. i naprawdę polecam Wam ten sklep, zwierzęta są ładne, duże, ZDROWE! i w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zakłdacie zbiornik możecie smiało napisać do Marcina z prośbą o wycenę, a gwarantuje Wam, że cena mile Was zaskoczy Mam nadzieję, że jest mniej komercyjnie i nie jest to teraz stricto reklama, a podzielenie się z Wami moją opinią na temat człowieka, który to co robi, robi z pasją, a nie dla pieniędzy tylko i wyłącznie. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard wszystko ok ale zmień te tło pod logiem - to taka moja mała sugestia (jeśli jesteś wykonawcą tego baneru), ta fala wygląda jak z reklamy wody mineralnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcina powinni zamknac w wiezieniu albo cos, bo przezniego moj portfel jest duzo lzejszy...

Ja rowniez przez niego zalozylem pierwsza solniczke, no a teraz turlam druga juz wieksza ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje koledze Marcinusowi o mało korektę opisu zwierząt - nie wiem skąd ściągał opis a może sam napisał nie wiem - mowa o Lo Vulpinus

cyt."... Młode osobniki wyglądają nieco inaczej niż dorosłe, ponieważ posiadają przy tylnej części grzbietowej ciemną plamę, która zanika wraz z dojrzewaniem ."

to są dwa różne gatunki, z plamką tj. Siganus unimaculatus, bez plamki w/w Lo Vulpinus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione.

Dzięki za zwrócenie uwagi.

Opis rzeczywiście tyczył się ogólnie o gatunku a nie konkretnie o Vulpinus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechały żarniki reeflux od Marcina. Tam jakieś krasnoludki mu towar pakują :D , zabezpieczone tak, że można by czołgiem po przesyłce jeździć. Mnie by się nie chciało tak starannie pakować. Dobra cena, towar pierwsza klasa. Wielkie dzięki Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę dodać coś też od siebie.Jestem bardzo zadowolony z zakupów u Marcina -miła i profesjonalna obsługa .Do tego należy dodać również ,fakt że sprzedawca interesuje się dalszymi losami zwierzaka .

ps Piotrek to kiedy można zobaczyć żarniki w akcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym tygodniu realizowałem całkiem duże (przynajmmniej jak dla mnie) zakupy do mojej pierwszej solniczki i musze powiedziec a w zasadzie napisac ze jestem bardzo zadowolony z transakcji ( wsio przez internet). Właśnie sprawdziłem i w ciągu dwóch tygodni wymieniłem z panem marcinem 32 emaile w sprawie zakupu:) pokażcie mi drugi sklep z taką cierpliwą obsługą. Olbrzymi pozytyw. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zadowolony - zamowilem z 2 lata temu zywy piach z zamykanego juz akwa, wszystko przyszlo git i to szybka poczta polska.

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to absolutny fachman. Nie boi się eksperymentów. Mam naprawdę furę sprzętu od Niego i wszystko działa bez problemów. Kontakt rzeczywiście błyskawiczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle że takich ludzi jak Marcin jest już chyba bardzo mało :) Jego ogromna, podkreśle ogromna cierpliwość w połączeniu z wielką wiedzą pomogły mi poskładać mój pierwszy zbiornik 190 litrów :) i zaznacze że nie było ze mną łatwo i łatwo nie będzie :P Ale wiem że zawsze moge liczyć na jego pomoc i rady.... i dlatego właśnie stałem się kolejnym stałym klientem. Pozdrawiam serdecznie, i jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy i kolejny raz wszystko w jak najlepszym porządku. Jeszcze nie miałem z tym sklepem nawet najmniejszego problemu. Także z czystym sumieniem polecam. Jedyne co by się jeszcze przydało to jakaś zniżka dla stałych klientów :P , może z czasem jak sklep się rozwinie. pozdrawiam Marcina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy i kolejny raz wszystko w jak najlepszym porządku. Jeszcze nie miałem z tym sklepem nawet najmniejszego problemu. Także z czystym sumieniem polecam. Jedyne co by się jeszcze przydało to jakaś zniżka dla stałych klientów :P , może z czasem jak sklep się rozwinie. pozdrawiam Marcina

Przy następnym Twoim zakupie będzie zniżka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny pomysł z filmikiem video prezentującym oferowanego zwierzaka.

Jak widać na stronce ceny bardzo OK.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to złoty człowiek wśród morszczaków .Jego wiedza jest tak ogromna , zawsze doradzi podpowie !

Zakupy w jego sklepie to sama przyjemność ,przesyłki są bardzo szybko realizowane.

Zamawiałem u Marcina parę rzeczy i zawsze świetnie zabezpieczone tak jak to ujął blue.wave że można by czołgiem po przesyłce jeździć.

Naprawdę bardzo duży plus Polecam :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy następnym Twoim zakupie będzie zniżka :)

Trzymam za słowo, a następne zakupy będą duże bo sie nowe akwa szykuje:D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×