Skocz do zawartości
seb

Sebowe miejsce odosobnienia vel "Bagno"

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, wal jak w dym, ino piwa nie zapomnij, bo wstęp na bagno tylko z piwem :D Azja, chodzi o to żeby nie zalepić membrany, prefiltry i tak wymieniam wszystkie naraz, łącznie z węglem i żywicą, koszt prefiltrów jest tak śmieszny przy całości że nie ma sensu na tym oszczędzać.

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że Seb się rozkręcił z fotkami, ale to dobrze, bardzo dobrze :ok: Teraz nic jak tylko iść po bro i czekać, aż szczepy urosną :D

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb,patrze na te twoje fotki i z wrazenia mowe mi odebralo,kolorki spesow pierwsza liga,szkoda iz nie ma z twoim miastem bezposredniego polaczenia :( ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koralowce piekne ,co nie ulega watpliwosc ,ale dziwi mnie ze nikt jeszcze nie zwrocil uwagi na drzewko bonsai z caulastrei ,jest prze cudowne :) Trafilo do mnie jak nic innego ,supcio pomysl :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) aleście odkopali:) Bagno ma się dobrze, pozmianiało się, w sensie korale porosły, szczepki się trochę sprzedały, dzięki czemu powstaje następny baniak, poza tym Bagno "dojrzało", tu jakaś puszka po piwie się wala, tu gazeta leży, tu gitara, ogólnie jest fajnie:)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, a ja się cieszę, że skusiłam się na Euphylię od Ciebie.

Pięknie się pompuje i na razie nikogo nie poparzyła.

Też wygląda jak drzewko bonsai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ona fajna była, ja też się dziwię jak ludzie piszą że Euphylia coś im poparzyła, u mnie to się nigdy nie zdarzyło :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu pięknie pięknie seb SPS'y w super kondycji i kolorkach pozazdrościć no i aparat fajny bo w życiu po fotkach bym nie podejrzewał takiego połączenia świetlówek... U mnie przy 2xAM Blue + 1xAM White 15kK wydaje mi się mniej niebiesko niż na Twoich fotkach przy połączeniu 50/50 :D

Pozdr :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAki filmik chłopie? :lol: po pierwsze mój aparat nie ma takiej opcji, a po drugie jakbym wolał filmy to bym kupił kamerę a nie aparat :lol: a tak poważnie to brak możliwości technicznych na sporządzenie filmu, ale jakieś fotki kilku egzemplarzy ogarnę w najbliższym czasie B)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że "bagno" juz nie istnieje, bo istnieje i ma się w miarę dobrze, chyba już nadszedł czas żeby odpalić "normalny" baniaczek, naumiałem się tego co chciałem, kazdemu polecam taki baniak, pozwala wiele się nauczyć bez ryzyka jakie niosa za sobą eksperymenty w normalnym baniaku. Chyba wreszcie osiągnęłem to co chciałem i do czego dazyłem tak długo, takie kolorki jak chciałem, wielu sie nie podobają, wielu twierdzi że "sprane", a ja zawsze chciałem mieć zeo - kolorki, bez użycia zeovitu:strutin czy Wam się podobają? Oceńcie sami. Zdjęcia nie są w żaden sposób "podciągane", )zresztą kto jak kto, ale Tomajk by się kapnął :rolleyes: )w żadnym programie graficznym, ci którzy u mnie byli mogą potwierdzić że tak to mniej więcej wygląda na żywo, fotki tylko przycinam i wyostrzam lekko bo szkiełko nie wyrabia. Fotki robione pod światełkiem pół na pół białe i niebieskie, balans bieli też w miarę zachowany, świadczy o tym kolor hepatusa i scopas na jednej z fotek :)

img0352ot.jpg

img0376eg.jpg

img0384f.jpg

img0395e.jpg

img0399aj.jpg

img0401w.jpg

img0407d.jpg

img0408lw.jpg

img0414800x600.jpg

img0418mf.jpg

img0421s.jpg

img0423g.jpg

img0424.jpg

Pozdrawiam:)

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×