Skocz do zawartości
Natan

[135 L] :: Niefoto :: Natan

Rekomendowane odpowiedzi

w worku po chemi pure elite, zawieszony w sumpie po ostatniej przegrodzie, tak że woda go obmywa, tak samo phos guard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Natan mam pytanko odnośnie korala.

Mianowicie na piewrszym zdjęciu Twojego baniaka, w prawym rogu jest czerwony koral.

Co to jest za koral, dostałem takiego od kolegi i nie bardzo wiem co z nim poczać?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to diodogorgia, trzeba karmic ze 2 razy dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam za trzymanie niefoto ... naprawde wymaga to troche energii, mam jednego niefoto i te rytualy karmienia to dla mnie za duzo, dlatego musze niestety zrezygnowac z niego ... moze zechcialbys zerknac na mojego dendronephthya mam na targowisku. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam za trzymanie niefoto ... naprawde wymaga to troche energii, mam jednego niefoto i te rytualy karmienia to dla mnie za duzo, dlatego musze niestety zrezygnowac z niego ... moze zechcialbys zerknac na mojego dendronephthya mam na targowisku. pozdrawiam.

Zobacz z jaką datą jest ostatni wpis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja naprawde nie zwracam nigdy uwagi na daty, lapie sie juz ktorys raz na tym ... masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem może tak kondzio20005 mnie roz.......a jakie ono ładne. To jest perfekcja i kwintesencja morszczaka ! Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa lata minęły od ostatniej relacji właściciela tego cuda... ciekawe czy to jeszcze istnieje czy pozostało wspomnienie.... fakt że cudeńko było... ciekawe jak wygląda na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa lata minęły od ostatniej relacji właściciela tego cuda... ciekawe czy to jeszcze istnieje czy pozostało wspomnienie.... fakt że cudeńko było... ciekawe jak wygląda na dzień dzisiejszy.

Akwarium nie istnieje od kilku lat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda szkoda. Ja się przez długi czas bawilem w nie foto ale przy 11 karmieniach dziennie niedawalem rady po jakimś czasie. Wrócę do tego na emeryturze. A Natan stworzył najładniejszy zbiornik nie foto jaki widziałem w Polsce :) Pozdrowienia dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×