Skocz do zawartości
Tomek-eRybka

eRybka.pl [Warszawa / Zabrze]

Rekomendowane odpowiedzi

50 PLN. Co do LPSów, nic nowego, ale ciągle mamy euphyllie, trachyphyllie, acanthasteree :)

W tej dostawie sporo ciekawych SPSów, głównie akry:

sps1.jpg

sps2.jpg

sps3m.jpg

sps4.jpg

sps5.jpg

sps6.jpg

Edytowane przez zielony_mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są w Wawie jakieś gorgonie ?

I czy są może hepatusy w rozmiarze xs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w Wawie gorgonie, różne różniste: diodogorgie, anthogorgie, cirripathesy też są :) Co do hepatusów- jest szansa że przyjdą w dostawie 14, jeśli tak- będziecie o tym wiedzieć (dużo ludzi o nie pyta).

Edytowane przez zielony_mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja jestem po zakupach w Zabrzu SPS piękne juz są w moim zbiorniku i co najważniejsze kupiłem w końcu Hepatusa który od razu pływa nie chowa sie i wcina jestem w końcu zadowolony że mam rybkę po porządnej kwarantannie a i dzieki za gratisik od firmy

pozdrawiam

Edytowane przez cris6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielony_mintaj a czy mozesz mi napisac jaki jest termin przydatnosci preparatu zeostart 3 w nowej wersji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Oprócz tego mamy: Pictichromis paccagnellae, Pseudanthias squamipinnis, Pterosynchiropus splendidus, P. picturatus, Synchiropus ocellatus, Chromis viridis, Labroides dimidiates, Ctenochaetus striatus, Canthigaster valentini, nemateleotis decora, Bichoeres chrysus, Pseudocheilinus hexataenia, Acreichthys tomentosus, Pterapogon cauderni, Sphaeramia nematoptera, Lactoria cornuta, Gramma loreto, Cryptocentrus cintcus, Ptereleotris evides, Amblygobius phalaena, Signigobius biocellatus, Valenciennea puellaris, V. strigata, Amphiprion clarkii, A. perideraion, Chelmon rostratus, Zebrasoma desjardinii, Z. flavescens, Meiacanthus atrodorsalis, M. smithi, M. grammistes.

Edytowane przez zielony_mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×