Skocz do zawartości
Tomek-eRybka

eRybka.pl Indonesia 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Aktualnie Znajduje się w Indonezji a dokładniej w Dżakarcie. Przede mną Jeszcze wyprawa na Bali ( jutro o 4 rano tutejszego czasu, z bali jadę na Banyuwangi skąd mamy najpiękniejsze korale ( nasi klienci pamiętają Dziwne Tigerskiny czy przepiękne LPSy, potem trzy Farmy z Bali, Sanur/Kuta

A oto kilka Dzisiejszych Fotek korali z Jakarty:

paking.jpg

pakowa.jpg

wwwimg0048.jpgwwwimg0049.jpg

Nowa jakosc skaly z Zoa.

wwwimg0059.jpg

wwwimg0065.jpgwwwimg0067.jpgwwwimg0087.jpgwwwimg0087.jpgwwwimg0097.jpgwwwimg0114.jpgwwwimg0125.jpgwwwimg0126.jpg

wwwimg0127.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/5263/wwwimg0131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee no chyba że tak

Ale se wycieczkę zrobiłeś że hej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i tak nie jest źle, w końcu to tylko dla nas jest egzotyka, dla nich to chleb powszedni. Dobrze, że nie trzymają zwierzaków z jakiś starych garnkach czy butelkach po napojach.

Co do humanitaryzmu, to właśnie MY mamy go najmniej, w końcu klient nasz pan, chce rybkę na drugim końcu świata wiec proszę bardzo.

Fajna wycieczka, niebawem też pojadę pooglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wwwimg0219.jpg

wwwimg0241.jpgwwwimg0251.jpg

wwwimg0252.jpg

wwwimg0248.jpg

wwwimg0243.jpgwwwimg0242.jpg

wwwimg0246.jpg&via=mupload

wwwimg0247.jpg

wwwimg0254.jpgwwwimg0258.jpg

wwwimg0260.jpg

Skała podczas odgazowywania:

wwwimg0265.jpg

wwwimg0268.jpg

Coś dla znawców Tematu Nie Foto a zaczyna się na B.....

wwwimg0276.jpgwwwimg0277.jpg

wwwimg0281.jpg

Tigerskin:

wwwimg0292.jpg

Ten Favites ma tęczę kolorów od Pomarańczu po zielony do białego

wwwimg0300.jpg

wwwimg0310.jpg

wwwimg0313.jpg

Dzisiaj to na tyle idę spać a jutro następna część SPS/LPS

Pozdrawiam z Gorącej i wilotnej Dżakarty !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś spanie mi nie idzie , eh te strefy czasowe, ( czas w Polsce +6h), Proszę Pamiętać że zdjęcia cykane pod światłem Dziennym:)

a tutaj jeszcze cos:

wwwimg0092.jpgwwwimg0156.jpgwwwimg0170.jpgwwwimg0187.jpgwwwimg0199.jpgwwwimg0299.jpgwwwimg0309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Na Farmach był przebrany towar bo rano były wysyłki do Londynu i USA zostały "ściepy"- jak to określili nasi handlowcy. Dzisiaj Wylatuje na Bali a z Bali 5h samochodem +1h promem Aby dotrzeć do naszego dostawcy Najpiękniejszych korali:D Więc Dzisiaj Wieczorem Wrzuce naprawdę piękne foty!! Jutro wracam na Bali w Kucie i Sanur mamy jeszcze dwie Farmy Strikte SPSy :D Więce Towaru będzie mnóstwo wszystko SELEKCJA !!:D

P.S. Rekiny z pierwszego zdjęcia były przepiękne i ładnie wsuwały martwe rybki. W akwariach ryba super zdrowa czeka na kwarantannie 7-14 dni( w zależnosci od gatunku) przed wysyłką. Odziwo Chelmony pobierały ichniejsze mrożonki. Dzisiaj Za około 17godzinek Wrzuce nowe foty

P.S.2 Pogoda 30C i mega wilgotność, co chwilkę przelotny deszczyk, Ludzie tutaj to są przemili, nasz dostawca dał mi samochód z kierowcą abym mógł pojeździć po Dżakarcie, Jeździ tu mnóstwo motocykli, ale także limuzyny, nawet Ładne Lamborghini widziałem. Po rundce po Dżakarcie zostałem zaproszony do restauracji no i mały kłopocik Karta dań po Indonezyjsku:( coś mi doradził w miarę nie ostrego co się okazało później daniem z Krabów i krewetek ( a ja przecież nie jem tego co sprzedaje:P ) Ale było smacznie, na Miejscu mają przepyszne soki! Nigdy w życiu nie piłem tak smacznego soku z pomarańczy / arbuza/ mango Poprostu pycha.

Ok, To ja zaczynam się pakować, a tak dodam jeszcze że Najśmieszniejsze jest to że przez 3 dni przespałem może 10h i nawet daje radę bez picia RedBulli czy innych energetyków:) Same emocje mnie napędzają.

Ok to do wieczora..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w Milówce nie byłem i Nic z Oliwierem wspólnego nie mam, ani z jego dostawcami.

Mogę teraz ręczyć za moich i ich towar gdyż widzę jak to wygląda, a za kilka godzin będę na połowach ryb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypomne sie ze slimakami nagoskrzlenymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ty cholero jedna :D ... człowiek tu doła w Polsce łapie, że kasy brakuje na baniak a Ty takimi cukierkami oczy kusisz... Wrzucaj więcej zdjęć - choć oko człowiek pocieszy :D a o pieniądze będziemy martwić się później

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można jakoś zamówić jak się spodoba jakiś okaz spsa z fotki? :D podesłać priv ?? czy jakoś tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×