Skocz do zawartości
reefrepublic

reefLIGHT 150 - oswietlenie, lampa LED dla akwarystyki

Rekomendowane odpowiedzi

ok ja tylko uważam że jak przyjdzie czas to twarde ta lampa spokojnie pociągnie tylko trzeba na wzór Pacyfic sun pandora XM dodać jakieś T5 i naprawde mam cenowa alternatywe własnie zamówiłem pierwszą belke GLO T5 2*54 wstawie jakieś stateczniki ściemnialne podłącze pod profiluxa i zobaczymy efekt jeszcze tylko myślę nad jarzyniówkami jakie dać dla fajnego efektu

Edytowane przez kadm-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to żdziwienie czy sarkazm że się wzoruje ktos na lampach które sa mercedesem wśród lamp a jedyną wadą tych lamp jest cena i wentylatorek który nie wszystkim a mi tym bardziej nie odpowiada :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to żdziwienie czy sarkazm że się wzoruje ktos na lampach które sa mercedesem wśród lamp a jedyną wadą tych lamp jest cena i wentylatorek który nie wszystkim a mi tym bardziej nie odpowiada :no:

Czy tak myśisz naprawdę ???? B) Gdzie takie dzieło można zobaczyć :D Ktoś kto zrobił Perpetuum mobile , można to gdzieś zobaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra.

Perpetuum mobile :lol: to to nie będzie ale fajna samoróbka sterowana Profiluxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2012 o 19:40, kadm-pl napisał:

zielona góra

Produkcja jest w Gdańsku byłem widziałem. Czy nie ma Chętnych w Trójmieścje na pokazanie ? Czy to jakiś wstyd ?

 

Sorki ale "te mercedesy" mnie trrzmają hahaahahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Gdańsku to ja będe 11 kwietnia jadę na wrestling i do reefshopu na zakupy :D

 

chodzi o to że lampa wisi nad akwarium w zielonej górze i chętnie odwiedze Gdańsk ale nie dam rady jej zabrać aby zaprezentować jej własciwośći :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma to wspólnego do tematu ? To Twoja sprawa :D No chyba że mercedesem zajedziesz :D

 

Jak jesteś zadowolony to nie mo o czym mówić. Powodzenia :good2:

mercedes hahahahaahaah nadal mnie trzyma hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się mylę czy nie ale to tak wygląda jak byś nie popierał mojego zdania co do wartości lamp Pacyfic sun pandora XM :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nic nie rozumiem, szkoda że stadion zlikwidowali kupił bym pęczek latarek od chińczyków :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nic nie rozumiem, szkoda że stadion zlikwidowali kupił bym pęczek latarek od chińczyków :whistling:

powiem Ci w skrucie poziom ceny do wydajności jest guwniany

jezeli jedynym argumentem jest brak wentylatora to bierz

Edytowane przez michal98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator może być, może nie być, bo mam osobny szyb wentylacyjny nad baniakiem, wymiana powietrza będzie ciągła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ona podoba i odpowiada jeśli ktoś uwarza inaczej niech kupuje jaką chce jego wybór. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ona podoba i odpowiada jeśli ktoś uwarza inaczej niech kupuje jaką chce jego wybór. :)

Pewnie jak chcesz mercedesa to masz rację :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tylko że te lampy robi Pan Kostecki - który jest szeroko znany w Trójmiejskim świecie i to od złej strony, lampę od niego ma Pegaz więc myślę że możesz do niego udać się po konkrety.

-

Potwierdzam to o Kosteckim.

Pan Maciej Kostecki z firmy Rafa to to krętacz i oszust. To moje własne doświadczenia.

Oferuje towar wysokiej jakości, czytaj drogi,

a dostarcza wyłącznie ordynarne podróby w cenie orginału, lub sprzęt używany, a nawet po naprawie, oczywiście jako nowy.

Cały czas zainteresowany wpłatą i przelewem pieniędzy.

Po dokonaniu wpłaty przez klienta aktywność pana Kosteckiego gwałtownie malejo do zera/minimum.

Wszystko co piszę to moje niestety własne doświadczenie z tym panem.

Teraz wiem, skąd nazwa jego firmy, rzeczywiście RAFA, jak się na nią wpadnie, to koniec.

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×