Skocz do zawartości
juwewaldi

przesyłka konduktorska

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie czy ktoś zamawiał w tych mrozach życie przez przesyłkę konduktorską?

pociągi mają wielkie opóźnienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jeśli chodzi o dzisiejsze opóźnienia i mroźne dni to najlepsza jest przesyłka konduktorska, nawet jak pociąg 4 godziny będzie stał w szczerym polu to zawsze paczka jest w ciepłym przedziale i na pewno nic zwierzakom nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wysyłałem szczepki przez PKP do Wrocławia i wszystko doszło w super kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dzisiejsze opóźnienia i mroźne dni to najlepsza jest przesyłka konduktorska, nawet jak pociąg 4 godziny będzie stał w szczerym polu to zawsze paczka jest w ciepłym przedziale i na pewno nic zwierzakom nie będzie

---------------------------------------------------------------------------

zgadza sie,tylko stój 4 godz.na dworcu :biggrin:bo ci powiedzą przez megafon,opóżnienie może ulec zmianie,zwiększyć się lub zmniejszyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że chodzi ci o kondycję zwierzaków :D

Cza było pisać jak się czuje człowiek na dworcu przy -10C stojący 4 godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ci powiedzą przez megafon,opóżnienie może ulec zmianie,zwiększyć się lub zmniejszyć:D

Nic mi nie mów, bo ostatnio myslałem że wezmę jakiś lepszy kij i wyłomotam cały dworzec na PKP w Lesznie. Nie chodzi mi o to że pociąg miał przyjechać o 1.39 w nocy planowo i że miał 1.15 spóźnienia. Chodzi mi o to że przyjechałem na dworzec 20 minut wcześniej, o 1.38 wyszedłem z ciepłego auta na peron, razem z ludźmi z dworca, stałem na -12 mrozu przez kolejne 15 minut dziwiąc się razem z innymi że pociąg nie wjeżdża na peron, po czym pani RACZYŁA zapowiedzieć ponad godzinę opóźnienia. Myślałem że mnie szlag trafi - jakby w tej chwili właśnie dowiedzieli się że pociąg ma takie opóźnienie. To jest całkowite "wdupiemanie" pasażerów a co za tym idzie klientów PKP, z czego zresztą ta firma słynie...

Czarę goryczy przelała się kilka minut poźniej, kiedy wpięty postanowiłem nadać paczkę rano i wracając do domu ustawiłem sobie radio na 151.10 -częstotliwość podstawowa PKP, i słyszę jak panowie na bieżąco informują się o sytuacji pociągów. Jednym słowem wiedzą gnoje ze sporym wyprzedzeniem co i jak, a klienta mają w głębokim poważaniu nawet nie racząc POINFORMOWAĆ czego się można spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie panowie :D w telewizji mowili, ze z powodu mrozow pociagi musialy zwolnic z 320 do zaledwie 210 km/h :D szkoda ze nie o polske chodzilo... Hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o polskie, tylko że po pierwszej cyferce powinien być przecinek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem w ostatnim miesiącu kilka paczek PKP - wszystko dojechało w bdb stanie.

Największym plusem jest to, że paczka jest w przedziale służbowym - a tam na 100% zawsze jest ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trafiłam na ten temat i aż mi się chłodniej zrobiło :)

Jakie macie doświadczenia z przesyłkami konduktorskimi w upały?

Czy jest sens przewozić zwierzaki przez kilka godzin w pociągu, gdy na dworze 30 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×