Skocz do zawartości
MONTIPORA600

DTOTQ Andrniew :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Znać rękę mistrza... Brawo Andrzeju :dance3:

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje za wielkie wyróżnienie jakie Cie spotkało. Widać rękę mistrza - jak te cukieruchy podrosną to będzie masakra. Niesamowite.

Twoje zdrowie - salut :dance3:

pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film o hodowli korali w naturze, ustawiali kawałki skał z wetkniętymi szczepkami, kamera poklatkowo filmowała rozwój przez chyba pół roku, rosło to jak na drożdżach, z malutkich pitolków wyrosły krzaczki, że nie było widać poszczególnych korali tylko kolorową mozaikę, a kolory bajeczne, cukierkowo wręcz. Teraz patrząc na fotki Andrzeja akwarium przypomniał mi się ten film.

Gratulacje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rzesz..... Gratuluję... Cały czas podziwiam tu piękne zbiorniki i co chwila smutno mi się robi widząc jak długa droga przede mną. Ale za to mam punkty odniesienia jak ma wyglądać moja przygoda z morszczyzną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! bajeczka ,nic dodać nic ująć:dance3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się normalnie w pale nie mieści, akwa totalna BOMBA wielkie gratulacje, to jest właśnie to.

Ja to już poprzednie Twoje akwa widziałem jako najlepsze na świecie, ale to po prostu wymiata, brak słów.....niema lepszego baniaka !!!

Normalnie cieszę się, że w Polsce mieszkam hej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Andrzej !!! i GRATULACJE !!!

:good: :good: :good:

PS. zastanawiam się tylko gdzie Ty ryby przeganiasz, na czas robienia fotek? bo przecież u Ciebie cała masa tych rybulców pływa, a na fotkach się pochowały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fotki ryb , ale ominąłem ten katalog jak przesyłałem materiał do zeovit .com i dlatego nie pokazali rybek.W ramach rekompensaty naszym forumowiczom rybki wrzucę wieczorkiem tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju co tu dużo pisać . :) To jest POEMAT i nisko chylę czoło :good: . Mooooże kiedyś uda mi się uzyskać zbliżone kolory nie mówiąc o reszcie .:good: Brawo , brawo , brawo………..jesteś WIELKI!!!:good:

A to specjalnie dla ciebie . Słuchać tylko na maxa !

http://dzentelman.com/archives/2006/08/25/queen-we-are-the-champions-1977/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w mojej szkole średniej wykładowca przedmiotu "Budowa silników" miał dostosować się do nowej skali ocen od 2 do 6. W związku z tym, że do tego czasu nasze oceny oscylowały pomiędzy 2 a 3 z niezmierną rzadkością osiągając 4 "Pan Profesor" raczył nam wyjaśnić. Panowie na 6 to może odpowiedzieć jeden Pan Bóg. Na 5 oceniam się ja. Uczeń może ewentualnie dostać 4, ale musi się bardzo mocno postarać. Na drzwiach sali tego Pana powiesiliśmy karteczkę "Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie". Karteczkę Pan Profesor pozostawił na drzwiach, zgadzał się z treścią w 100%.

Uważam, że Andrzej przeskoczył Profesora i osiągnął stopień szósty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Andrzeju, ja może przytocze słowa pewnej piosenki:

".....dobrze że jesteś, dobrze że jesteś, dobrze że jesteś, co by to było gdyby Cię nie było , co by to było.....:)

a na marginesie to faktycznie zdjęć ryb nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×