Skocz do zawartości
ocelocik

Krok po kroku, czyli budowa moich 300 litrow

Rekomendowane odpowiedzi

piękny baniaczek mam bardzo podobny litrarz ,ale daleko jeszcze do takiego wyglądu, Gratuluję ręki.

Widzę, że jestes z wawy ....aż mnie korci żeby wposic się na kawę:)pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R.I.P, tomajk, seb, adams

Dziękuję za miłe słowa :)

@tomajk

Starałem się oddać kolor bez przekłamań i nie chwaląc się to w zasadzie mi się udało ;)

@seb

Tą "samokrytykę" traktuję trochę jak prztyczek w nos osobom dla których akwarium z SPSami bez super kolorów to akwarium kiepsko prowadzone ;) Taki rodzaj niebezpośredniej złośliwości :teehee:

Naprawdę piękne akwaria wymagają regularnego wkładu finansowego oraz ( przedewszystkim!) wkładu z własnej pracy i własnego czasu. Praktycznie z założenia wiedziałem, że i z jednym i z drugim i z trzecim nie będzie u mnie różowo. Stąd takie a nie inne podejście do prowadzenia akwarium. Po trzech latach, wielu obserwacjach i poznaniu kilku ludzi cieszę się z tego podejścia, bo czasami akwarystyka morska może aż za bardzo wciągnąć. To zdecydowanie uzależnia :)

Co do światła to używałeś wcześniej czerwono-fioletowego KZ czy ATI? Jakie masz o nich zdanie?

@adams

Jak najbardziej zapraszam na kawkę i obejrzenie akwarium :) Co prawda masz trochę daleko, bo akwarium znajduje się na Pradze Południe, ale jakbyś chciał to śmiało daj znać.

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne akwarium, dla mnie liczy sie bardziej ogolne wrazenie i naturalny wyglad,tak jak u Ciebie, niz wypasione kolorki. Gratuluje! :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem KZ Fiji purple, ale teraz kupie ATI, wrażenia pod Fiji tak jak pisałem, niesamowicie podbija kolorki, minusy - w baniaku musi byś wszystko na tip top z wodą, jeśli będzie inaczej to wybije Ci cyjano albo inne ścierwo pod samą ta wlaśnie świetlówką, ja za pierwszym razem miałem fioletowy pasek przez cały baniak :whistling: dopiero jak wyprostowałem wodę a akwa do końca dojrzało to wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od 1 strony i mam jedno zastrzeżenie!!!! Za mało zdjęć hehe :D Też mnie to czeka za miesiąc/dwa przesiadka z 200L na 430L (obecnie strugam sobie szafkę), więc chłonne takie dzienniki jak wodę na pustyni :P Akwa wygląda super, szczególnie jestem zaskoczony przyrostem Montipory hoffmasteri wielkie WOW :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×