Skocz do zawartości
VDR

Pholidichthys leucotaenia

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za jakość zdjęć ale raz, że robione telefonem, dwa - że dopiero dzisiaj wypłynęły z gniazda.  Próbowałem liczyć ale przy 5 dziesiątce straciłem rachubę   Teraz rozumiem czemu od paru tygodni byly dość agresywne i robiły rozpierduchę dookoła skały pod którą żyją (jakaś połowa akwarium)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wniosek 500+ i wystarczy na start na bogato...

Każde nowe życie pozyskane z akwarium a nie z rafy cieszy. Gratulacje... dziel się co pewien czas postępami wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładnie wygląda ta szarańcza w baniaku , tak trzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Ciekawe ilu akwarystom w Polsce to się udało?

@VDR uszanowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2022 o 23:54, Raff2022 napisał:

Niesamowite. Ciekawe ilu akwarystom w Polsce to się udało?

@VDR uszanowanie

Tarło ? Pewnie nie jestem jedyny ;) Nie wszyscy uczestnicza w zyciu forumowym ;)   Przy dobrze dobranej parze nie powinno być problemu z wycieraniem się. Sztuka jest utrzymać przy zyciu narybek, czego niestety mi się nie udało. Dzisiaj padła ostatnia mała sztuka z 10 które udało mi się odłowić. Aczkolwiek nie odbieram tego jako porażkę, kompletnie zostałem zaskoczony tym tarłem - brak fito, brak wrotka, brak nauplii artemii (mimo prób nic mi się nie udało wykluć, jeden nastaw już chodzi 3 dzień - z ciekawości czy cokolwiek się wykluje) - więc spodziewałem się, że na suchym i mrożonkach (wrotka, ikra morska i czerwony plankton) może być ciężko, w dodatku mieszkając 4,5km od akwarium.   

Pozostaje mieć nadzieję, że za rok pojawią się znów młode (tarło jest z reguły raz w roku, czasami potrafią się wytrzeć dwa razy) - wtedy powinienem być bardziej przygotowany :) Przynajmniej z wrotkiem i fito ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×