Skocz do zawartości
Boos82

Początek- zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzisiaj chcę zamówić oświetlenie . Będzie to chińczyk 

https://www.amazon.de/MTTK-Aquarium-Spectrum-Double-Dimmer/dp/B07W54ZD8V/ref=mp_s_a_1_1?crid=2QTXP315ERXYF&keywords=B07W54ZD8V&qid=1637842424&sprefix=b07w54zd8v%2Caps%2C266&sr=8-1 

I do tego będzie jedna lub dwie belki z sera - tylko po to by podpiąć automatyczny symulator wschodów i zachodów. 

Dolewka Będzie z AM

Edytowane przez Boos82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, azgar napisał:

Tak mi sie wydaje ze jeszcze przy słodkowodnym akwarium jesteś

Właśnie już nie . Wszystko wyprzedałem bo za tydzień przeprowadzka i nie miałem zamiaru wszystkiego przewozić . Na nowym mieszkaniu wystartuję z całkiem nowym sprzętem i słoną wodą.  To co już do nowego akwarium zamówiłem jest jeszcze w kartonach więc prościej do przewozu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.11.2021 o 14:46, Boos82 napisał:

Właśnie już nie . Wszystko wyprzedałem bo za tydzień przeprowadzka i nie miałem zamiaru wszystkiego przewozić . Na nowym mieszkaniu wystartuję z całkiem nowym sprzętem i słoną wodą.  To co już do nowego akwarium zamówiłem jest jeszcze w kartonach więc prościej do przewozu :biggrin:

Jasne że lepiej i mniej kłopotu .I na jaki baniak się zdecydowałeś ?

tu masz link jak mi się nudziło z lido 200 nie ma tam wszystkiego , ale cześć jest. Najpierw robiło za słodkowodne , innych zdjęć już nie mam . Może znajdę coś z 450l też sam przerabiałem .

https://youtu.be/FqI-iMXFgNw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Ariel napisał:

.I na jaki baniak się zdecydowałeś ?

Raczej będzie to lido 200 bo z czasem może je też tak przerobię lub zrobię z tyłu panel bo jest tam trochę miejsca  Nie będę wiercić od razu otworów technologicznych w nowym akwarium bo najpierw chce ze 2 lata zobaczyć czy mi się uda w miare stabilnie prowadzić zbiornik na osprzęcie wewnętrznym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi