Skocz do zawartości
Ariel

Aqua Medic Armatus XD

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to czekasz na kuriera czy dostawę do sklepu tyle czasu z tą cyrkulacja , co do rewizji to faktycznie słaby pomysł aby trafiało do komory pompy i na gwałt trzeba to przerobić , reaktor to faktycznie chyba zbędny gadżet , ja wstawiłem filtr przepływowy na węgiel z własnym zasilaniem i w sumie mam dwa filtry w jednym węgiel w drugim zeovit i się kręci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, JaRRoT napisał:

Ale to czekasz na kuriera czy dostawę do sklepu tyle czasu z tą cyrkulacja , co do rewizji to faktycznie słaby pomysł aby trafiało do komory pompy i na gwałt trzeba to przerobić , reaktor to faktycznie chyba zbędny gadżet , ja wstawiłem filtr przepływowy na węgiel z własnym zasilaniem i w sumie mam dwa filtry w jednym węgiel w drugim zeovit i się kręci

Czekałem na dostawę tylko ze strony sklepu dostałem zaraz po złożeniu zamówienia informacje , że producent się nie wyrabia i będę długo czekał . Dziś dostałem e-mail że już mają wszystko i jutro wyślą . Miałem zamiar kupić filtr przepływowy na siporax ( sorki za pomyłkę ) tylko do niego wchodzi 20l złoża . Jednak ze względu na dużą ilość glonów w sumpie i częściowo w głównym mam No3 i Po4 zerowe . Przez to stwierdziłem , że nie ma sensu przerabiać filtrację skoro to co trafi z korali do baniaka nie może mieć zbyt czystej wody , a filtracja u mnie wyrabia się lepiej niż przypuszczałem . Narazie dozuje ATI essential pro i jod , żelaza narazie nie leje , ale póżniej będę musiał .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi