Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2021 o 08:46, Alcoholik napisał:

Podmiany´╗┐ co tydzie┼ä´╗┐, 9l na kr´╗┐ani´╗┐e´╗┐

uuuuu, cuda s─ů w przyrodzie - No zobaczymy ­čĄŚ­čśť­čĄş

A skała, to jaka?

bo nie pamietam ?!

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Wczoraj dosz┼éy Gobidony 2 ┼╝├│┼éte i jeden zielony, oraz kulka ┼Ťnie┼╝na i 5 koralik├│w.
Gobidony super rybki do takiego litra┼╝u
Natlenianie trochę rozwaliło gloniska.
Ale jeszcze d┼éuga droga przede mn─ů.
Jutro podmianka na kranie 8 litr├│w.
Aha zapomnia┼éem doda─ç, lampka robi swoje, kupi┼éem jak─ů┼Ť firm├│wk─Ö w por├│wnaniu z moim samorubem to wida─ç efekt po koralach s─ů pootwierane, por├│wnuj─ůc z tamtym zbiornikiem to teraz wiem ┼╝e lamka musi mie─ç kopa
50eddba5ccecc3cc1dd906a6512352a9.jpg22fe6866f20cb039a9121eb0c034fc9c.jpga2a5267cde6b5e0ffec6d1dacd5ab31d.jpgd06f1bc096b6815aa2b07fdac01286e1.jpgfc975048656975f0bd2b7a69cd68d29a.jpg25b2388547416edc0b03f149b36f47b1.jpg24f42c9aee0888dfcf9061aa2eb09f9e.jpg39f842cf5affd97c0d50f28d3bd4cc19.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
28 minut temu, Alcoholik napisał:

W ┼╝adnym wypadku nie za szybko

Mnie uczono czego┼Ť innego , widocznie musz─Ö sporo doczyta─ç .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

fc975048656975f0bd2b7a69cd68d29a.jpg

Spojrza┼éem w temat i sierpie┼ä - piasek bielutki, pa┼║dziernik jak wida─ç ciemny... Wymienia┼ée┼Ť pod┼éo┼╝e czy a┼╝ tak kolor chwyci┼éo?
A drugie pytanie czy na tym zdj─Öciu wida─ç detrytus w i na piasku ?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Mnie uczono czego┼Ť innego , widocznie musz─Ö sporo doczyta─ç .┬á

Skoro ci─Ö tak uczyli to mo┼╝esz podzieli─ç si─Ö swoj─ů wiedz─ů na temat rozgwiazd.

Tak piasek by┼é zmieniony na czarny i w wyniku kontaktu z solank─ů przy szybach zasz┼éa jaka┼Ť reakcja.

Na piasku syf to od przedmuchiwania ska┼éy i p┼éukania grysu koralowego, jeszcze nie odci─ůga┼éem syfu z piasku.

Jeszcze muszę sensowniej ustawić cyrkulator aby lepiej przedmuchiwało spód akwarium

1005fd57e503d2a83cc1f4505f68fa04.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alcoholik napisał:
17 godzin temu, Ariel napisał:

Skoro ci─Ö tak uczyli to mo┼╝esz podzieli─ç si─Ö swoj─ů wiedz─ů na temat´╗┐ rozgwi´╗┐azd´╗┐.´╗┐

Niewiadomo czego nie wiem , nigdy nie mia┼éem , bo sporo ludzi tu i na osobnym forum pisze , ┼╝e kr├│tko ┼╝yj─ů po kupnie u wielu os├│b 6-12 miesi─Öcy . Tylko w kilku przypadkach wytrzyma┼éy ponad 2 lata . Nie powinny by─ç w nowych baniakach┬ábo padn─ů z g┼éodu , oczywi┼Ťcie mo┼╝na spr├│bowa─ç dokarmia─ç .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Osmodeusz napisał:

Dzi─Öki , tego akurat nie czyta┼éem tylko podobne artyku┼éy . Dlatego mam swoje zdanie na temat rozgwiazd , ┼╝e nie nadaj─ů si─Ö do m┼éodego baniaka . Po za tym nie wszystkie jedz─ů to co im damy┬á, a nawet jak tak to widocznie za ma┼éo , bo i tak padaj─ů w baniakach .┬á
@Alkoholik nie zrozum mnie ┼║le , ale dojrza┼éego baniaka to ty nie masz , du┼╝y te┼╝ nie jest i nowy piach , co z reszt─ů wcze┼Ťniej zauwa┼╝y┼éem zanim zada┼éem pytanie . Ale widz─Ö ┼╝e wiesz co robisz , wi─Öcej nie b─Öd─Ö zwraca┼é tobie uwagi , powodzenia .

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Nie ma ┼╝adnego problemu, ka┼╝dy ma prawo wyrazi─ç swoje zdanie.
Zgodz─Ö si─Ö z tob─ů ┼╝e zbiornik jest m┼éody, ma 4 miechy i na dodatek jest po przeprowadzce gdzie ska┼éa by┼éa bez wody, do tego dosz┼éo czarne dno moczone 1,5 miecha w specyfikach solnych i ( nie wiadomo czy si─Ö nadaje do morskiego).
Pozwol─Ö sobie powiedzie─ç co┼Ť na temat dojrza┼éo┼Ťci zbiornika
- moim zdaniem zbiornik jest dojrza┼éy wtedy kiedy, potrafi sobie radzi─ç ze wszystkimi sprzeczno┼Ťciami kt├│re go trafiaj─ů.
-jest ustabilizowany biologicznie i chemicznie
Nawet dzia┼éaj─ůcy zbiornik 2-3 letni mo┼╝e by─ç nie dojrza┼éym zbiornikiem, a jest tu pe┼éno takich zbiornik├│w.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö