Skocz do zawartości
Beti

Mini Ocean 2000 litrów słonej wody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy bym nie przypuszczał, że to jest robione telefonem. 8K to bardzo duża rozdzielczość Mój Nikon żeby się  (.....ł)  to nie da rady. Trochę się zawiodłem  😉  myślałem, że mam do czynienia z fotografem artystą a to okazuje się, że to automatyko optiko. Ciekawe w czym jeszcze ta technika nas zastąpi. Oczywiście nie jest to zarzut jak ktoś ma możliwości i wiedzę to tylko się cieszyć że umie z tego korzystać.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te szajsungi to jedna z bardziej udanych serii galaxy (ja mam wersję FE ze względu na baterię i procesor) 

jak coś już w końcu wpuszczę to podeślę  fotkę ;) - nie zanosi się to jednak za szybko 

Beti piękne masz to szkiełko i cholernie dużo wiedzy (znam z postów w innej miejscówki, nie mam tam konta ale sporo wszystkiego ostatnio czytam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam masz jakieś tam chłodzenie tej wody , sumpa , jaką temperaturę utrzymujesz jak na tyle sprzętu to ta grzałka chyba zbędna.

Zbiornik piękny jak i życie w nim super, może kiedyś ... na emeryturze takie coś postawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lukas79 napisał:

Beti piękne masz to szkiełko i cholernie dużo wiedzy (znam z postów w innej miejscówki, nie mam tam konta ale sporo wszystkiego ostatnio czytam)

Dziękuję;)

1 godzinę temu, JaRRoT napisał:

Tak się zastanawiam masz jakieś tam chłodzenie tej wody , sumpa , jaką temperaturę utrzymujesz jak na tyle sprzętu to ta grzałka chyba zbędna.

Zbiornik piękny jak i życie w nim super, może kiedyś ... na emeryturze takie coś postawie

No grzałki są ale tak szczerze od kwietnia do października nie pracują. 

Co do temperatury,  utrzymuję się +- 24.8 do 25.5 ,w lato mam klimę w salonie, ale tak szczerze taka ilość wody to jest łatwiej utrzymać w stałej temp. Nigdy nie miałam więcej nawet bez klimy jak 26st.

Co ciekawe, lampy wiszą 35cm nad taflą wody, pełne światło jest od 11 do 19 czyli 8 godz jest na pełnej 😝

Jedyny problem jaki mam w tym zbiorniku to wkurzające mnie przesuwne szklane drzwiczki z lacobelu, kiedyś to wy...wale 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi