Skocz do zawartości
bartusebarto

Żywa skała z frachtu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
18 minut temu, AnT napisał:

Może jedynie ożywiony beton . 

Wierzyć nie musisz , ale skałę jeszcze można dostać . Raczej nie tą co kiedyś i z frachtu nie widziałem już X lat , ale betonu w akwarium nie mam . Raczej skłaniał bym się do stwierdzenia , że to co mam było ożywione . Jednak moja skała jest strasznie lekka i ładnie porośnięta . Wczoraj byłem w sklepie po nową pompę i widziałem suchą skałę , ale brzydka ( widać że nie czyszczona ) . Znajomy mówił , że już czystej nie będą dostawać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 

Dzwoniłem po sklepach za żywa Skala bo taka chciałem mieć w swoim wiekszym które składam

Każda odpowiedź sprzedawcy mówiła o ZAKAZIE POZYSKIWANIA na rzecz ochrony Raf koralowych, nie mówiąc już o imporcie. Zostało to wprowadzone już jakiś czas temu. 

Prawdziwa Skala która oferują w sklepach jest w 100% ozywiana, bądź wylawiana z aktywnego zbiornika. 

Pytałem również o DeJong bądź whitecorals. Nie ma różnicy. Jest ZAKAZ . Rafy są pod ochrona, o skalę zapominamy 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, bartusebarto napisał:

Tylko to nie jest fracht . Ja też nie mam z frachtu , skała z frachtu po przywiezieniu była praktycznie czysta i dopiero wszystko dorastało w baniaku . Najpierw smrodzik i glony a potem szła reszta . Pewnie przez to AnT napisał swoje zdanie na ten temat . To co zamówiłeś i ja mam , to pewnie ożywiona skała , tylko nie w plastikowym baniaku tylko naturalnie . Przez to tyle wszystkiego mi wyłazi teraz . Ale ja jestem mega zadowolony . 

3 minuty temu, Bart1996 napisał:

Hmm. 

Dzwoniłem po sklepach za żywa Skala bo taka chciałem mieć w swoim wiekszym które składam

Każda odpowiedź sprzedawcy mówiła o ZAKAZIE POZYSKIWANIA na rzecz ochrony Raf koralowych, nie mówiąc już o imporcie. Zostało to wprowadzone już jakiś czas temu. 

Prawdziwa Skala która oferują w sklepach jest w 100% ozywiana, bądź wylawiana z aktywnego zbiornika. 

Pytałem również o DeJong bądź whitecorals. Nie ma różnicy. Jest ZAKAZ . Rafy są pod ochrona, o skalę zapominamy 🙃

To każdy raczej wie , ale nadal jest pozyskiwana tylko z lądu i naturalnie ożywiana . Jak dla mnie to i tak na plus względem betonu z farbą . Odnośnie skały z odzysku ze starych zbiorników , to ciągnie się już kilka lat . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×