Skocz do zawartości
  • 0
Jarekgi

Quadri dziwne kreski

Pytanie

Witam potrzebuje pomocy a mianowicie od 3 dni mam małego ukwiala wszystko z nim ok poza tym że jak się wypompował to widać na nim białe kreski jakby rozstępy poza tym musze popracować w nad jego kolorem bo jest średni, podpowiedzcie jak

20210222_144654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość
47 minut temu, Jarekgi napisał:

widać na nim białe kreski jakby rozstępy

Na temat jaki krem na rozstępy najlepszy , trzeba by było zapytać jakiejś kobiety , lub w aptece 🤪 . A o kolorze , to co malować go chcesz ? 

A tak to wszystko z nim porządku . Kolory mają różne , od jawnych po ciemne . I nie tylko to od parametrów wody , czy oświetlenia zależy , ale i też od samego ukwiała .

Narazie najważniejsze , że je i się pompuje . Tylko nie przesadź z jedzeniem , bo co za dużo to nie zdrowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
49 minut temu, Ariel napisał:

Na temat jaki krem na rozstępy najlepszy , trzeba by było zapytać jakiejś kobiety , lub w aptece 🤪 . A o kolorze , to co malować go chcesz ? 

A tak to wszystko z nim porządku . Kolory mają różne , od jawnych po ciemne . I nie tylko to od parametrów wody , czy oświetlenia zależy , ale i też od samego ukwiała .

Narazie najważniejsze , że je i się pompuje . Tylko nie przesadź z jedzeniem , bo co za dużo to nie zdrowo .

🤣🤣🤣 dokładnie o tym samym pomyślałem że najlepiej będzie kobiety zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość
W dniu 22.02.2021 o 20:29, Bart1996 napisał:

🤣 🤣🤣 ale beke mam @Ariel doj**ałeś do pieca hahaha

Tak jakoś wyszło , ale nie miałem złych zamiarów . Nie wiem co mam napisać na takie pytanie , bo z dziubkiem jak na razie wszystko w porządku a właściciel się czepia . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×