Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do likwidacji Baniak Wszystko do sprzedania Warszawa Bielany 506-200-307

141370896_254782402880913_6042753222777444123_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wiesiektbg napisał:

jak z cenami?

Właśnie ,  ceny ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL...koledzy aż drgawek dostali na widok tych bezcennych cukierasów....emocje sięgnęły zenitu i tu nagle klops. Jak ja lubię takie "ogłoszenia".

Edytowane przez peterbpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest ogłoszenie typu pochwałę się co mam  a sprzedam gdzie indziej nawet nie mialmochoty odpisać co do cen pewnie były takie jak w sklepie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było zadzwonić i się zapytac a baniak cały sprzedany. Jak ktoś nie zna osoby / baniak to na grzyba się udzielasz ?

3 godziny temu, x_e_o_n_i_k napisał:

To jest ogłoszenie typu pochwałę się co mam  a sprzedam gdzie indziej nawet nie mialmochoty odpisać co do cen pewnie były takie jak w sklepie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, dzym napisał:

Trzeba było zadzwonić i się zapytac a baniak cały sprzedany. Jak ktoś nie zna osoby / baniak to na grzyba się udzielasz ?

Bo jest regulamin a poza tym po co mi znać osobę lub baniak tym.bardziej jak.jest przeciętny jakis wyznacznik status  czy co ....jak ktoś wylądował kasę to odrazu cała Polska musi znać na grzyba 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, x_e_o_n_i_k napisał:

Bo jest regulamin a poza tym po co mi znać osobę lub baniak tym.bardziej jak.jest przeciętny jakis wyznacznik status  czy co ....jak ktoś wylądował kasę to odrazu cała Polska musi znać na grzyba 

Skoro chciał sprzedać to sprzedał a największy ból to po Twoich komentarzach widać jest. 

baniak jak baniak znam jego poprzednie wcielenie wiec tez bym nie osadzał na Twoim miejscu czy przeciętny czy nie. Każdy ma baniak taki jaki chce mieć a jak już tak zachwalasz to pokaz swój. Popatrzymy chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka dygresja.
Ja widziałem na żywo poprzedni baniak z akroporami i szczeka opadała. Widziałem także początki tych cukierków. Wiem ze zostawił w baniaku nie jedna wypłatę i jeździł po całej Polsce by to pozbierać. Miałem przyjemność poznać właściciela - bardzo spoko gość - raczej nie z tych co się lubią chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Komentarz żałosny, bylem Kupilem Gratisy dostalem następnie baniak pojechal z reszta korali do Chorzowa bodajże Pozdrawiam Sebka

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, mateusz.seliga napisał:

Komentarz żałosny

A czego się Panowie spodziewacie, po „chłopinie” który zdania po polsku, sklecić nie potrafi.

Kolejny troll, których „wysyp” na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czego się Panowie spodziewacie, po „chłopinie” który zdania po polsku, sklecić nie potrafi.
Kolejny troll, których „wysyp” na forum
Hahaha Ten To jakiś Arcy Trol co drugi post komentuje ze ryby drogo ze ceny brak , a ja się tak zastanawiam po co

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, mateusz.seliga napisał:

a ja się tak zastanawiam po co

bo się zapas skończył, i doskwiera :whistling:

masc-na-bol-dupy.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz pogadane zeszło z preta ......

Duze tej maści masz ziomeczku ja sobie smaruje to.do czego jest ta maść a ty chyba ryj ....

Edytowane przez x_e_o_n_i_k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi