Skocz do zawartości
LukaszHexo

Jebao AK 80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spotkał się ktoś z takimi lampami Jebao z serii AK i AL są na diodach Cree, chodzi mi dokładnie o AK 80 (80w) mam do oświetlenia kostkę 60l dennerle, a te lampy można kupić za nie dużo pieniądze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

plus

Wysyłka: 102,76 zł 

do Poland za pośrednictwem AliExpress Standard Shipping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było kupić za 483zl z darmową wysyłką teraz jest po 540 ale to kwestia kilku dni i będzie znowu taniej , ten link był przykładowy co wkleiłem, zamówię ja zobaczy się co to za cudo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ak 60 z 3 lata i zadowolony jestem, działa w szczepkarium korala tez pasuje, co do działania to z wad jedynie wiatrak charczał ale wystarczy rozebrać nasmarować i działa nawet lepiej jak nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zamówiłem Jebao AK 80 (80w) w czwartek, jak przyjdzie to napiszę coś o niej.

Słyszałem że AK 60 dobra alternatywa dla Kessila,  azgar a Twoja wersja jest na WIFI ? Jaki masz plan święcenia ? Ten AK 80 będzie do 60l i wiem że to za dużo światła i nie wiem na ile ją skręcić 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak 60 ma wbudowane wifi jednak sprzedawana byla przynajmniej moja i na pewno inne tez jako lampy bez wifi

co do kesili to tez mam światło ładniejsze ale cena tez sporo ładniejsza

co do ustawień to myślę ze tak 75% niebieskie full a kolory do 50% z białym , raczej koralowce chcą światła a jak by coś było nie tak to pewnie zauważysz 

 

ps. nie wiem jak z ta apka do tych lamp jebao może poszukaj zanim zamówisz 

Edytowane przez azgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka Jebao Aqua jest w sklepie Google Play, za parę dni się dowiem jak lampa świeci i co z apką, jestem dobrej myśli :-) a jak się okaże że lipa to pomyślę nad AI prime 16 HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2021 o 15:59, LukaszHexo napisał:

Witam, spotkał się ktoś z takimi lampami Jebao z serii AK i AL

Hej, będę kibicować w sprawie lampy z Aliexpres, ale chcę Ci napisać, że 8.11.2020r. zamówiłam lampę Jebao AL-90 WIFI 90W , za którą zapłaciłam 542,25 zł. Minęły 2 miesiące i lampy nie było. Nie miałam też żadnych informacji, czy lampa opuściła Chiny. W końcu otworzyłam spór i w Aliexpes wyjaśnili, że lampa nie przeszła kontroli celnej. Do tygodnia od założenia sporu otrzymałam zwrot pieniędzy. Zasada jest taka, jeżeli nie będziesz widział postępu w informacji o wysyłce to od razu otwórz spór. Tam jest taka opcja na którą można się powołać, a sprawdzenie zajmuje im 1 dzień.

Oczywiście lampy są różne i z Twoją tak nie musi być. Bądź tylko czujny, bo szkoda czasu na czekanie.

To ta lampka:  https://pl.aliexpress.com/item/32905656214.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2f025807fACnSM&algo_pvid=2e28ecad-8cad-4302-93e6-d3e8b5d4b884&algo_expid=2e28ecad-8cad-4302-93e6-d3e8b5d4b884-2&btsid=2100bddb16109747643138488e9a2b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bea_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Ping Pong z Chin napisał mi że lampa powinna mi przyjść w 8 dni, wczoraj miałem info że opuściła Chiny, także przyjść przyjdzie na pewno tylko może utknąć u nas ? ale kiedyś zamawiałem diody CREE i przyszły też w 8 dni a znajomemu w 3 tygodnie także fakt to jest losowe, teraz tak patrzę i myślę że mogłem wybrać tą AL 90 wygląda na solidniejszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ta Al 90 nie przechodzi kontroli celnej. Chociaż Chińczyk coś pisał że może wysłać innym transportem czy inną firmą, no ale to znów byłoby czekanie i niepewność z tą kontrolą celną.
Dobrze zrobiłeś. No jak dojdzie w 8 dni to czapki z głów dla Chińczyków.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lampa dotarła mega szybko z czego się cieszę, co do wyglądu wygląda ok, zmierzyłem pobór na maxa i pobiera 75w także moc jest świeci strasznie mocno jeśli chodzi o moje 60l i skręciłem ja na jakieś 30% bo ostatnio popalilem korale za mocnym światłem i jeszcze nie doszły do siebie , z wad jest głośny wiatrak od chłodzenia, i przejścia światła przy rozjaśnianiu lub przyciemnianie nie jest płynne i wygląda to lipnie. Aplikacja działa super i nie było problemu z konfiguracją 

 

 

IMG_20201226_165854_copy_1508x2016.jpg

IMG_20210122_162741_copy_1508x2016.jpg

IMG_20201223_162746_copy_1508x2016.jpg

Edytowane przez LukaszHexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! Gratuluję

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 godzin temu, LukaszHexo napisał:

przejścia światła przy rozjaśnianiu lub przyciemnianie nie jest płynne 

Jebao Al-150 ma tak samo . Dzwoniłem na serwis i wszystkie nowe modele tak mają . Za serwis w EU odpowiada firma ATI , bo w lampie diody i aplikacja są ATI . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam   Łukasz Hexo   czy mógłbys mi jakos łopatologiczniew wytłu,aczyc jak połączyć sie lampa z aplikacją z tel  mecze sie juz poł dnia i za nic nie moge sie połaczyć. po wifi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, tedeus63 napisał:

Witam   Łukasz Hexo   czy mógłbys mi jakos łopatologiczniew wytłu,aczyc jak połączyć sie lampa z aplikacją z tel  mecze sie juz poł dnia i za nic nie moge sie połaczyć. po wifi 

U mnie trzeba było przełączyć router na 2.4 , w innym wypadku nie trybił. Dwa byłem blisko lampy i ze 100 razy apkę usuwałem . Ale jak zatrybiło nie miałem już żadnych problemów . Pomogło przełączenie routera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tedeus63 napisał:

Witam   Łukasz Hexo   czy mógłbys mi jakos łopatologiczniew wytłu,aczyc jak połączyć sie lampa z aplikacją z tel  mecze sie juz poł dnia i za nic nie moge sie połaczyć. po wifi 

Po co zgłasza temat ? Co jest nie tak bo nie łapie ? Napisz o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×