Skocz do zawartości
ignisdei

Blueaqua

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się Wam pochwalić się, że w mojej małej mieścinie w Obornikach Wielkopolskich, powstał Sklep z akwarystyką morską. Gość, który to prowadzi ma naprawdę sporą wiedzę i potrafi nieźle doradzić. Spędziliśmy godzinę na rozmowie o akwarystyce dużo mi wyjaśnił. Daje też fajne promocje. Sklep niezbyt duży, ale ma spory wybór korali, głównie LPS w wolnej chwili wpadnijcie zobaczyć. Szczególnie ludzie z Poznania z Piły i ogólnie Polski północno-zachodniej.

Strony sklepu na FB

Facebook.com/BlueAquaPl oraz blueaqua.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę wam donieść że, sklepik w moim mieście się rozrasta, właściciel postawił nową witrynę z szczepkami w drugim pomieszczeniu, zakupił też setki fajnch korali. Jest zatem gęsto,kolorowo i co najważniejsze różnorodnie. Jak zwykle spędziłem w sklepie troszkę czasu,  słuchając nowinek ze świata akwarystyki morskiej i wypytując właściciela o  różne ciekawostki. Jak pisałem wyżej facet ma imponującą wiedzę. Próbowaliśmy też zaradzić mojemu skaczącemu Po4 i myślę, że znaleźliśmy przyczynę.

Ogólnie w sklepie w Obornikach, znajdują się koralowce, których jeszcze nie widziałem na oczy, są bardzo rzadkie okazy.

Będziecie w pobliżu warto odwiedzić ten sklep.

Wklejam zdjęcie pięknej Euphilii Święty Graal ;) (Holy grail)

image.jpeg

Edytowane przez ignisdei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 2.02.2021 o 14:35, ignisdei napisał:

Pragnę wam donieść że, sklepik w moim mieście się rozrasta, właściciel postawił nową witrynę z szczepkami w drugim pomieszczeniu, zakupił też setki fajnch korali. Jest zatem gęsto,kolorowo i co najważniejsze różnorodnie. Jak zwykle spędziłem w sklepie troszkę czasu,  słuchając nowinek ze świata akwarystyki morskiej i wypytując właściciela o  różne ciekawostki. Jak pisałem wyżej facet ma imponującą wiedzę. Próbowaliśmy też zaradzić mojemu skaczącemu Po4 i myślę, że znaleźliśmy przyczynę.

Ogólnie w sklepie w Obornikach, znajdują się koralowce, których jeszcze nie widziałem na oczy, są bardzo rzadkie okazy.

Będziecie w pobliżu warto odwiedzić ten sklep.

Wklejam zdjęcie pięknej Euphilii Święty Graal ;) (Holy grail)

image.jpeg

Najlepszy sklep z akwarystyką słodkowodną jaki widziałem , jest na wiosce . Ale to wygląda na reklame i jeden koral to nie setki . Jak ja miał bym coś opisywać to zrobił bym film , jeśli właściciel by się zgodził . A tekst ,, pragnę wam donieść " nie brzmi ładnie :down:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego Ariel, następnym razem jak wrócisz z tego sklepu na wiosce z workiem, sprawdź sobie parametry wody, dobra rada.

Wracając do Blueaqua, nie mam żadnego interesu w reklamowaniu tego sklepu, prócz solidarności lokalnej. Właściciel nie jest ani moim wspólnikiem ani moim krewnym. Po prostu cieszę się, że moje małe miasteczko ma sklep z akwarystyką morską z prawdziwego zdarzenia i o  tak fajnym asortymencie. Kibicuję mu. Reklama polega na prezentacji produktów. Ja tego nie robię, prócz tego jedynego zdjęcia które mi się podobało. Gdyby właściciel chciał promować ten sklep na pewno by zrobił tak jak piszesz. I z pewnością nie robił by tego  przez osoby trzecie, ale dogadał się  z właścicielem Forum . Ja bym przynajmniej tak zrobił. Ale winni się tylko tłumaczą, więc odpuszczam, więcej już nic nie napiszę w tym dziale Bo nie chcę szkodzić rozwijającemu się.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×