Skocz do zawartości
peterbpl

Odpieniacz z wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś doświadczenia z odpieniaczami Zetlight horizon ? Coś mnie naszło ostatnio na czytanie o nowinkach i natknąłem sie na artykuł o sterowalnych pompach poprzez wifi. 
Wasze spostrzeżenia i opinie na temat Zetlight i sposobu sterowania będą miłe widziane:). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,  tylko pytanie co daje sterowanie wifi, i tak pompe musisz ustawić raz i tyle, ustawisz ,mniej mocy lub więcej i bedzie problem. Wydaje mi sie to zbędny bajer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tym wifi jakaś logika? Na pompach sterowalnych jebao też mamy zakres mocy. Czyli po kiego grzyba to całe wifi:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dla mnie to takie kolejne g...no w czekoladzie. Zaraz wymyślą karmienie wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jest to bajer który nie jest do końca potrzebny ale np. jeśli karmimy koralowce jakimiś cudami po których odpieniacz przestaje działać a na drugi dzień nad ranem wywal wszystko co może to właśnie w tedy robimy sobie program na którym ustawiamy ze odpieniacz co piątek pracuje na np. 20% mocy i co kilka godzin podnosimy o 10% az do ustawinia ktore używamy stale odpieniacz caly czas działa i nie musimy się tym.bawic bez potrzeby .

Ale tak.jak powiedziałem tylko bajer jeśli już jest to dlaczego tego nie wykorzystać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu robią pompi z wifi to i odpieniacz jest z wifi.  Ja nawet nie widzę sensu pompy obiegowej z wifi kupować, raz ustawiam spływ  w kominie  i tyle, nawet regulacji mocy nie potrzebuje, mam dwa eheimy (mam nadzieje że bardziej niezawodne od Jebao) a Jebao wywaliłem to za czesto sie psuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×