Skocz do zawartości
Gość

Nowy program Red Sea MyRecipe Wizard

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Po wprowadzeniu danych zbiornika i podjęciu decyzji, czy wzrost lub kolor są priorytetem , kreator receptur wyświetli najlepszą dla Ciebie mieszankę.

 Otrzymasz również wskazówki, jak osiągnąć najlepszy wzrost i kolor koralowców przy użyciu różnych dodatków z Red Sea i produktów akwariowych.

 

https://www.redseafish.com/myrecipe/#/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zastanawialem sie ostatnio czy jest przepis na "idealny zbiornik". A jednak jest, dzieki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesięczny koszt wyszedł mi 288 zł bez soli za same preparaty, dawka na moje akwarium zalecana 350l mix  liczyłem dla dużych opakowań przeliczając na miesiąc koszt średni dla większych opakowań 0,5 i 1l

połowa kosztów to  Foundation A B C 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, azgar napisał:

miesięczny koszt wyszedł mi 288 zł

 

 no i ? jakieś spostrzeżenia 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Osmodeusz napisał:

 

 no i ? jakieś spostrzeżenia 

No ja to tak produktów RS nie stosuje jedynie teraz Reef Energy (mam jeszcze ten stary produkt 2 butelkowy) ale dawkuje okolo 10-15ml 1x w tygodniu a tu mi wychodzi ze to dawka dzienna 

dodatkowo Reef Boster i Reef Roids zoasą to pasuje :D

Foundation A B C to według mnie taki balling 

zaś Trace Colors | A | B | C | D to to mógłbym stosować cenowo całkiem znośnie wychodzi pokazuje mi dawkę  1.3ml dziennie  razy 4 butelki to jedna taka 500 ml na trochę wystarczy

a ja używam teraz od dłuższego czasu Crazy Coral ReeFlowers A-Color  i B   (1 nakrętka 6ml na tydzien) + dodatkowo dodaje strontu  i u mnie to sie sprawdza

montipory talerzowe  czerwona zielona fioletowa piękne kolory maja, echinopory to samo ładny żywy kolor, jak ktoś duzo sps-ów nie ma to polecam bo podmianki to ja liche robię strasznie :D no przyznaje leń jestem ...

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla.mnie red sea to jedna z gorszych firm na rynku morszczyzny podejście do klienta serwis poniżej krytyki niestety też z tego powodu pozbyłem się lamp z ich logiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×