Skocz do zawartości
DonSelf8

Caribsea Life rock shapes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, używał ktoś tej skały? Myślę nad wystartowaniem zbiornika właśnie na niej, szukałem czegoś po forach ale bardzo mało informacji od użytkowników tej skały większość informacji producenta. Może się ktoś wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2020 o 16:50, DonSelf8 napisał:

Tak jak w temacie, używał ktoś tej skały? Myślę nad wystartowaniem zbiornika właśnie na niej, szukałem czegoś po forach ale bardzo mało informacji od użytkowników tej skały większość informacji producenta. Może się ktoś wypowiedzieć?

Czy ta skała jest do dostania u nas w kraju? Skąd chcesz ją ściągać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK i mogę normalnie ja zamówić w Internecie. Jest to syntetyk ale producent reklamuje że ma uśpione w sobie bakterie. Chciałbym wystartować na tym do tego Life bio Fil z Aquaforest i Bio S też z Aquaforest. Do tego żywy piasek z Red Sea Live Reef Base. A czy jest dostępna w Polsce to nie mam pojęcia. Gość od którego kupowałem uzywane akwarium polecał mi te skalę i zainteresowałem się tematem. 

Edytowane przez DonSelf8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DonSelf8 napisał:

Mieszkam w UK i mogę normalnie ja zamówić w Internecie. Jest to syntetyk ale producent reklamuje że ma uśpione w sobie bakterie. Chciałbym wystartować na tym do tego Life bio Fil z Aquaforest i Bio S też z Aquaforest. Do tego żywy piasek z Red Sea Live Reef Base. A czy jest dostępna w Polsce to nie mam pojęcia. Gość od którego kupowałem uzywane akwarium polecał mi te skalę i zainteresowałem się tematem. 

tak też myśłałam. Skała sama w sobie jest ciekawa z wyglądu, jednak nie wiem czy to łączenia widać czy jak ją produkują ale niektóre kawałki wyglądają jak z betonu klejona. Niewątpliwie kształty arches są super. Daj znać jak temat się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×