Skocz do zawartości
kolalysy

WWA korale fluo (Soft/lps), zoa, sps, quadricolory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W końcu zrobiłem nowe foty korali. 

Do sprzedania posiadam nadwyżkę korali jak poniżej, wszystko fluo, przy większym zakupie oczywiście zniżki i gratisy. Pierwsze dwa zdjęcia zrobione w białym świetle, kolejne dwa w lekko niebieskim.

Mogę przyjąć w rozliczenia jakieś rybki/krewetki ale oczywiście nie jedzące korali czyli błazenek, pokolec,  pterapogon, anthias, babka, krewetka czyszcząca

1 – szczepka cięta Sinularia fluo – 20 zł kawałek ok 3 cm

2 - Calustrea Furcata fluo big – 20 zł główka, są szczepki 1 – 5 główek, Uwaga: ta odmiana po napompowaniu ma do max. 4 cm średnicy ! (to nie jest ta odmiana z mniejszymi główkami, gdzie główka ma max 2 cm)

3- euphylia , główka 50 zł, dwie główki 80 zł, 3 główki 110 zł, mam szczepki od 2 do 5 głowek na podstawkach

4 - seriatopora stalowo szara fluo – łamane kawałki od 20 zł, na podstawce 25 zł

5 – seriatopora milka, łamane kawałki od 20 zł, szczepki na podstawce od 30 zł

6- rhodactis zielony fluo – grzybek 25 zł

7 – blastomusa , środek zielony fluo, krawędz bordowa, szczepka z 1 głowką 45 zł, 2 główki 70 zł, 3 głowki 90 zł

8 – blastomusa cała czerwona - szczepka z 1 głowką 40 zł, 2 główki 60 zł, 3 głowki 80 zł

9- favia/favites fluo, szczepki od 35 zł

10 - favia/favites fluo, szczepki od 35 zł

11- blastomusa , środek zielony fluwo, krawędz fioletowa, szczepka z 1 głowką 45 zł, 2 główki 70 zł, 3 głowki 90 zł

12- zoanthus sunny days, 1 polip 5 zł (szczepki po kilka-kilkanaście  polipów)

13 – sarcopython super fluo – polipy długie na ok 6 cm i mocne fluo, dość rzadka odmiana, cięty po 20 zł kawałek

14 – różne rodzaje  zoa - szczepki od 20 zł do 50 zł (jest ich ok 20 rodzajów)

15 – favia/favites szczepki od 35 zł

16 – malutki quadricolor 80 zł (średnica po napompowaniu 6 cm), mam też większe okazy - kilka sztuk, zdjęcie jest niestety słabe, postaram sie zrobić lepsze

17 – calustra mietowa fluo - 15 zł główka, szczepki po 1-3 głowki

18 – duncanopseamia auxfigia, główka 45 zł, dwie główki 70 zł, 3 główki 100 zł, mam szczepki od 2 do 5 głowek na podstawkach

19 – pavona zielona fluo – kawałki łamana od 20 zl, mam też szczepki na podstawkach po 30 zł

20 - briareum zielone lub żółte - od 20 zł za kawałek

21 – acanthastrea,   kolory seledynowy i brązowy, szczepki od 35 zł

22 – acanthastra czerwona fluo, 1 głowka 45, 2 głowki 70, 3 głowki 90 zł (rózne szczepki)

23 – ricordea pomarańczowa (50 zl) i niebieska (35 zł)

24 – lobophylia jedna główka na podstawce 130 zł (obok matecznik)

25 – zoa utter chaos (40 zł polip przy min 2 polipach), 3 polipy 100 zł. PREMIUM

26 – zoa apple candy green 20 zł polip przy min 2 polipac PREMIUM

27 – zoa lord of the ring, 20 zł polip przy min 2 polipac PREMIUM

28 – zoa capitain america 50 zł polip PREMIUM

29 – zoa krakatoa, 50 zł polip PREMIUM

30 – zoa wow pally 50 zł polip PREMIUM

31 – zoa ??? 50 zł polip PREMIUM

32 – zoa black dragon 50 zł polip PREMIUM

Kontakt SMSEM na numer 600 952 756, odbiór Warszawa Praga Południe/Wawer. Wysyłam od 300 zł (w styroboxie i z ogrzewaczem)

wszystko gotowe 1-19 FINAL1 ver 2.jpg

ZOA PREMIUM FINAL4 ver 2.jpg

drugie zdjęcie z numerkami  FINAL2 ver 2 jpg.jpg

latest 1 FINAL3 ver 2 jpg.jpg

Edytowane przez kolalysy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko aktualne, posiadam jeszcze (ale nie mam fot: pocilopora multicolor (SPS) , zoa grindis, drugi rodzaj pavony zielonej fluo (SPS), rhodactis czerwony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi