Skocz do zawartości
Gość

Niebezpieczne ślimaki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Niestety akwarystyka morska może być niebezpieczna,a z pozoru niegrozny ślimak śmiertelnie niebezpieczny,bohater artykułu może mówić o dużym szczęściu  : )   Jestem ciekawy skąd miał skałę ,bo chyba z nią przyszedł niebezpieczny lokator :) 

https://wsieci24.pl/opublikowal-zdjecie-swojego-akwarium-nie-wiedzial-ze-grozilo-mu-smiertelne-niebezpieczenstwo/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie zdziwiłbym się  gdyby te ślimaki znajdowały się dużo częściej w zbiornikach rafowych. Czy przybył ze skałą? Może akwarium już ma dłuższy czas i skałę miał z przed zakazu. W De Jongu można chyba kupić żywą skałę z Kenii. Podobno tragiczna ale trafiają się pasażerowie na gapę :P Opcja że przybył razem z koralami z exportu. 

Tak czy siak trzeba chyba uważniej przeglądać swój zbiornik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra

Codziennie ok 24 podglądam swoje akwarium i dziwi mnie skąd tam tyle ślimaków jest i to przeróżnych

Przez całe dni nie widać nic a nocą wszystko wyłazi

Mam nadzieję że jakiś w nocy nie wyjdzie i mnie nie zje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2020 o 16:25, MorskiMen napisał:

Niestety akwarystyka morska może być niebezpieczna,a z pozoru niegrozny ślimak śmiertelnie niebezpieczny,bohater artykułu może mówić o dużym szczęściu  : )   Jestem ciekawy skąd miał skałę ,bo chyba z nią przyszedł niebezpieczny lokator :)

https://wsieci24.pl/opublikowal-zdjecie-swojego-akwarium-nie-wiedzial-ze-grozilo-mu-smiertelne-niebezpieczenstwo/

 

Najlepszy tekst :)

" W końcu Wesley Trevors dał za wygraną i przesłał zdjęcie akwarium na forum, gdzie wskazówek udzielają profesjonaliści. " To zupełnie jak na naszym forum LOL.

 I w końcu przyjechali z Greenpeace i zabrali pana ślimola. ? A pan akwarysta w końcu odetchnął z ulgą i otworzył swojego ulubionego Guinessa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że go nie ukuł i nie wciągną. Miał szczęście.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×