Skocz do zawartości
Desmo

Red Sea Reefer - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie. Poszukuję opinii na temat zestawu Red Sea Reefer. Zastanawiam się nad zestawem 350 w wersji deluxe, lub zwykłej

Czy warto? Jakie są minusy? Jakie plusy? Gdzie najlepiej kupić?

Dzięki z góry z a odpowiedzi

Desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat założyłeś.

Również dość głęboko krążę wokół Reefera.Dziś na YT widziałem , że wchodzi na rynek polepszony zestaw.

Myślę , że dość trudno będzie Tobie uzyskać opinie.Wydaje mi się , że niewiele akwarystów dysponuje takim zestawem.

A zastanawiałeś się może nad alternatywą z Aquaela, Glossy Marine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 9 mcy mam red sea reefer 525 xl deluxe.

wykonanie bardzo dobrze, wszystko przemyślane i solidne. Po upływie czasu nie zmieniłbym nic w tym zestawie i myślę, że wybrałbym go ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sebastiano napisał:

Bardzo fajny temat założyłeś.

Również dość głęboko krążę wokół Reefera.Dziś na YT widziałem , że wchodzi na rynek polepszony zestaw.

Myślę , że dość trudno będzie Tobie uzyskać opinie.Wydaje mi się , że niewiele akwarystów dysponuje takim zestawem.

A zastanawiałeś się może nad alternatywą z Aquaela, Glossy Marine?

Ten red sea reefer z gotowych zestawów, które przeglądałem wydaje mi się najlepiej wykonany (przynajmniej na moje niedoświadczone jeszcze akwarystyczne oko :) )

Jaki ma być ten nowy Reefer, który ma wejść polepszony? Czy wiadomo czym się ma różnić? możesz podesłać jakieś info?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2019 o 23:56, Desmo napisał:

tak to widziałem, rzeczywiście to chyba tylko nowe rozmiary będą

 

Ciekawe jakie będą ceny kiedy trafią do sprzedaży w Polsce.Tym zestawem 200xl jestem mocno zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2019 o 23:56, Desmo napisał:

tak to widziałem, rzeczywiście to chyba tylko nowe rozmiary będą

 

niedawno zakupilem zwyklego reefer 250 DLX (jestem poczatkujacym), w nowej wersji (tzw. v3), jesli mowisz o wersje XL reefer'a to rozmiarowo szerszy sie zrobil (z 50cm na 60cm szerokosci), ja mam wersje nie XL, orurowanie inaczej przekierowane, nie leci bezposrednio w dol ale skreca w strone lewej scianki i dopiero w dol do sumpa, z tego powodu sump troche inaczej ma rozmieszczony przedzialy, ale ten sam efekt.

Jakosciowo super, ze wzgledu na to ze, nie chcialem uzywac skarpetki to musialem troche przerobic sump... poza tym bardzo dobry zestaw, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×