Skocz do zawartości
Ojciec

Czy to przez zgaszenie światła?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj kupiłem pierwsze korale. Jestem trzy tygodnie od startu akwarium 50 l, podawałem bakterie bio s dzisiaj dodałem jedną krople jodu aquaforest i wsadzilem capnella oraz briareum.

Capnella mi nieco opadla czy to przez zmianę miejsca?

Briareum się schowało przy transporcie ale tak po około 4 h w akwarium było całe zielone do momentu jak podałem im krople AF vitality oraz AF aminomix i zgasilem światło zostawiłem tylko lampkę monlight led aquael. Pytanie cY to normalne że briareum się chowa przy zgaszonym świetle czy może to przez te krople które im podałem? Na ulotce jest podane aby dawac jedna krople na 100 l co drugi dzień w sklepie powiedziano mi że przy takiej małej obsadzie dawać po jednej kropli na około tydzien

Edytowane przez Ojciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Ojciec napisał:

Witam dzisiaj kupiłem pierwsze korale. Jestem trzy tygodnie od startu akwarium 50 l, podawałem bakterie bio s dzisiaj dodałem jedną krople jodu aquaforest i wsadzilem capnella oraz briareum.

Capnella mi nieco opadla czy to przez zmianę miejsca?

Briareum się schowało przy transporcie ale tak po około 4 h w akwarium było całe zielone do momentu jak podałem im krople AF vitality oraz AF aminomix i zgasilem światło zostawiłem tylko lampkę monlight led aquael. Pytanie cY to normalne że briareum się chowa przy zgaszonym świetle czy może to przez te krople które im podałem? Na ulotce jest podane aby dawac jedna krople na 100 l co drugi dzień w sklepie powiedziano mi że przy takiej małej obsadzie dawać po jednej kropli na około tydzien

To najnormalniejsze w tym nienormalnym świecie ?

Robiłeś parametry wody jak wygląda nh3/no2? Z dozowaniejem jodu to bym się zastanowił czy jest sens przy miekasach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myśle że na razie niema sensu lać cokolwiek, same podmiany wystarczą. Nie masz jeszcze nic co mogłoby konsumować dodatkowe aminokwasy, witaminy czy co tam jeszcze lejesz. 
Bakterie jak najbardziej, z reszta się wstrzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×