Skocz do zawartości
Osmodeusz

Dział z koralami NP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie bardzo wiem czy dobry dział wybrałem 

Ale mam takie pytanie do administratorów forum i użytkowników . Może warto by było  założyć dział  z koralami NP gdzie też moglibyśmy się wymieniać doświadczeniami . 
Wiem że jest @AnTi tyle, ale może jest nas więcej. Kiedyś było forum azoox ale chyba umarło śmiercią naturalną 

Pozdrawiam

Iro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dział najbardziej właściwy dla takich spraw :wink:.

Jeżeli są chętni użytkownicy, żeby dyskutować w osobnym dziale o niefoto to nie widzę przeszkód żeby takowy utworzyć. Tutaj proszę o jakiś odzew, mrugnięcie okiem, tupnięcie, cokolwiek :).
Swoją drogą jeszcze niedawno taki dział był na forum, ale w plebiscycie na "najpopularniejszy dział" zajmował miejsca dość daleko od podium i niestety poległ podczas ostatnich porządków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Admin;)

PS. Dział fajny pytanie czy będzie wiele osób z takimi zbiornikami. Może jak by się znalazło paru zapaleńców to inni by też ruszyli z takimi projektami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Pawku napisał:

@Admin;)

PS. Dział fajny pytanie czy będzie wiele osób z takimi zbiornikami. Może jak by się znalazło paru zapaleńców to inni by też ruszyli z takimi projektami.

Przecież nie muszą to być osoby z całymi baniakami w koralach azoox🤔

Choć piknie by było😛

Ale coraz więcej ludzi posiada już w swoim akwarium jakaś Tubkę lub Dendro . A często wchodzą w posiadanie przypadkowo, niewiedząc nawet z czym mają do czynienia i jak się tym cudem zaopiekować.

Sam też muszę wertować zagraniczne fora żeby się cokolwiek dowiedzieć, a po co?😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Osmodeusz napisał:

Przecież nie muszą to być osoby z całymi baniakami w koralach azoox🤔

Choć piknie by było😛

Ale coraz więcej ludzi posiada już w swoim akwarium jakaś Tubkę lub Dendro . A często wchodzą w posiadanie przypadkowo, niewiedząc nawet z czym mają do czynienia i jak się tym cudem zaopiekować.

Sam też muszę wertować zagraniczne fora żeby się cokolwiek dowiedzieć, a po co?😜

Ja jestem za. Sam robię w głównym kącik NP i chętnie poczytałbym o nich. Pytanie czy ktoś się podejmie by zrobić opisy i co z czym się je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1 chociaż nie mam i chyba nie będę miał ale niektóre są przepiękne

3 godziny temu, Osmodeusz napisał:

A mnie się nie chce szukać i chciałbym mieć to w jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pawku napisał:

Ja jestem za. Sam robię w głównym kącik NP i chętnie poczytałbym o nich. Pytanie czy ktoś się podejmie by zrobić opisy i co z czym się je.

No widzisz 😏

ale co masz to już się nie pochwaliłeś 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Osmodeusz napisał:

No widzisz 😏

ale co masz to już się nie pochwaliłeś 😥

W tym tygodniu będę robił apdejta swojego tematu to zaznaczę cię specjalnie byś nie ominął 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi