Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy to forum ma swoją grupę na FB bo jakoś znaleźć nie umiem

Jeśli nie ma to może warto o tym też pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem były jakieś nieoficjalne profile, któryś nawet używał naszego logotypu :facepalm:.
Nadal nie widzę sensu istnienia takiego profilu dla forum. Nie bardzo też wiem co miałoby się na nim znajdować. Najnowsze tematy/posty? Ostatnie tematy z targowiska czy działu z akwariami? Najciekawsze wątki?
Przenoszenie dyskusji z forum na fb lub dzielenie ich też nie jest moim zdaniem dobre, ani wygodne dla użytkowników. Z kolei pusty lub skromny profil, nie aktualizowany od dłuższego czasu również nie wygląda dobrze.
Jeżeli ktoś jest skłonny mnie przekonać racjonalnymi argumentami, że się mylę to zapraszam do dyskusji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 godziny temu, Admin napisał:

Z tego co wiem były jakieś nieoficjalne profile, któryś nawet używał naszego logotypu :facepalm:.
Nadal nie widzę sensu istnienia takiego profilu dla forum. Nie bardzo też wiem co miałoby się na nim znajdować. Najnowsze tematy/posty? Ostatnie tematy z targowiska czy działu z akwariami? Najciekawsze wątki?
Przenoszenie dyskusji z forum na fb lub dzielenie ich też nie jest moim zdaniem dobre, ani wygodne dla użytkowników. Z kolei pusty lub skromny profil, nie aktualizowany od dłuższego czasu również nie wygląda dobrze.
Jeżeli ktoś jest skłonny mnie przekonać racjonalnymi argumentami, że się mylę to zapraszam do dyskusji.

Sens jest tylko musiałaby zajmować się tym cały czas jedna osoba. Najszybciej można trafić do nowych osób przez social media. Z drugiej strony mogło by to zaowocować całkowita śmiercią forum. Myślę że powoli rforum się rozkręcić bez tego. Jest kilka osób które widać że chcą uczestniczyć w budowie forum. Aby tylko nie straciły zapału ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×