Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja swoje korale tym i szczerze polecam : Aqua Medic Coral Construct ,klei pod wodą bez problemów i jest nieszkodliwy 
Czyli kropelka w żelu.
Grzybki muszą się same złapać, klej ich nie utrzyma.
Kawałek skałki i do kieliszka grzyba.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2019 o 15:29, Speedo1544 napisał:

@Aggi jak tam dojrzewanie ?

Może jakaś aktualizacja albo temat w dziale Nasze akwaria ?

Cześć 

Aktualnie zbiornik ma 6 tyg , okrzemki zniknęły same , pojawiły sie jakies glutowate glony na górnych skałach . Dojrzewanie przebiega znośnie bez większych problemow , kiedy można powiedziec ze dojrzewanie dobiegło końca ?

W zbiorniku moja ulubiona euphyllia która zaatakowały wirki , zdecydowałam sie na moczenie w wodzie RO które większość wirkow odpadła lecz kilka pozostało , koral dochodził do siebie długo lecz ostatecznie jest dobrze i wyglada ładnie  . Zakupiłam melanurus wrasse która podobno zjada wirki i inne niechciane życia ,fajna ładna ryba , chociaz widziałam ja w zbiorniku około 1 minuty po czym zawirowało piaskiem i zakopała sie w nim , siedzi juz tak 2 dni . 

Jest tez pospolita xenia , 

2 błazenki ,

no3 skoczyło mi do 40 utrzymywało sie dość długo , uzyskałam rady aby podmieniać 20% wody , które obniżyło mi no3 na 30 , zastanawiam sie czy kontynuować 20% . 

Takze zastanawia mnie vodka na wysokie no3 jak to z tym wyglada ? I czy na tym etapie zbiornika powinnam reagować i zbijać no3? 

Ciezko zrobic dobre zdjęcie , zbiornik wyglada mdło i pusto jak narazie ?

 

 

 

 

A70059BF-C03B-4C13-B38E-045CDA55A012.jpeg

Edytowane przez Aggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×