Skocz do zawartości
ignisdei

Zainstalujcie dodatek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy Admini warto zainstalować dodatek "smoth scroller"  IPBoard do przewijania stron góra -dół, ułatwi to nawigację na forum  jak co mogę podesłać wersję, która nie krzaczy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek niestety jest do starszej wersji IPB 3, ale rozejrzę się za jakąś wersją alternatywną dla 4. Swoją drogą taka funkcjonalność powinna być domyślnie wbudowana.
Użytkownicy korzystający z fizycznej klawiatury mają o tyle łatwiej, że do szybkiego skoku na górę lub na dół strony mogą zazwyczaj wykorzystać klawisze Home i End, natomiast w urządzeniach wymagających macania ekranu takich udogodnień brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ta krzaczy,  jednak posiadam najnowszą licencję silnika IPB na swoim forum, oraz posiadam wersję scrollera, która będzie tu śmigać.Wysłać Ci?

Edytowane przez ignisdei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem Tapatalk'a do najnowszej wersji, dajcie znać czy teraz działa tak jak powinien, czy nadal coś jest nieteges.

@ignisdei, jeśli możesz to podeślij mi bardziej aktualną wersję tego dodatku, obadam jak to działa na testowym. Adres zaraz Ci podrzucę na PW.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)

Zainstalowałem dodatek do scrollowania, ale tylko z opcją "powrót na górę" + rozszerzyłem trochę widok forum, żeby więcej treści się mieściło na typowym ekranie i dystans do przewijania uległ skróceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×