Skocz do zawartości
Wyplosz

Przejscie na wiekszy zbiornik, kilka pytan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i tak bym się upierał przy rozwiązywaniu takim że zalewam nowe akwarium świeżą solanką. I podmieniam na krzyż po kilka litrów dziennie i przenoszę bez nagłych skoków parametrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial taka opcje na pewno bym tak zrobil ale puki co nie ma mnie od poniedzialku do piatku... inaczej tego nie zrobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poproś żonę żeby w ramach relaksu poprzelewała wodę przez tydzień. Na pewno się zgodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe bankowo ? tylko jest jeszcze ten problem że muszę ją zrobić A powiedz mi tak czy woda ro przetrwała by cały tydzień żebym mogła przelewać ja po troche?? Chodzi mi o to czy jak zrobię na przykład 60 l to może stać cały tydzień w czasie tego przelewania?? ?

Edytowane przez Wyplosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam ? tydzień po przesiadce mogę śmiało stwierdzić że obeszło się bez żadnych strat bez jakichś glonów itp ? pojechałem pojechałem do sklepu kupiłem 50 l wody i zalałem zbiornik mieszając z 50 litrami mojej wody z poprzedniego akwarium i włożyłem cały sprzęt do baniaka.... na drugi dzień wieczorem zalałem sumpa I podłączyłem wszystko do tej pory śmiga aż miło ? Dziękuję wszystkim za sugestie i podpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wyplosz A w jakim to sklepie sprzedają wodę z podmiany i ile za litr placiles?

Edytowane przez Kmil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cześć tak woda z podmiany z jednego z ich zbiorników tam nie ma z tym problemu praktycznie całe akwarium u nich robiłem teraz parę szczepek kupiłem od znajomych z okolice A tak to wszystko kupowałem u nich jak najbardziej polecam przyjemnie i profesjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×